Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Agata Durak Dariusz Firlej (3374 niezalogowanych)
1 Post
Sławomir Pucicki
(Pucek80)
Wiking
A i jeszcze na koniec dodam.

Pozostaje tylko mieć nadzieję, że w końcu nasi rodacy nauczą się kontrolować swoje wybryki, które jak to już kilku z was napisało - wpływają źle na opinie tych, co na tą dobrą opinię pracują !
Tego nam wszystkim życzę na przyszłość
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
'yzia - napisałaś, że nie widziałas jeszcze norwega na ulicy w stanie
nietrzeźwym. Tu się z Tobą zgodzę, bo oni nie pokazują się nie pokazują w
takim stanie (to odnośnie dorosłych)'
tak dokladnie to nie ja to powiedzialam,ale mniejsza o to. ja widzialam ich sporo.takich snujących się meneli,prawie dokładnie jak w Polsce.widziałam też pijących w metrze i to kilku jednego dnia.fakt że oni nie robią takiego zamieszania.ale oni wogóle robią mniejsze zamieszanie wokół siebie niż Polacy.ale wcale mniej nie piją.jak się zapytaliśmy gościa z naszej miejscowości kto tu może pędzić bimber to on zapytał:ciekawe raczej kto nie pędzi.
artykuły często są kiepskie i napisane dziwną polszczyzną,i często o tym jak to kotek wszedł na drzewo.ale dużo jest też ok.pozdrowionka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Olivia :)
(Olivia)
Wiking
Tu nie chodzi o picie. W kazdym kraju ludzie pija. Nikt nie przeczy ze norwegowie nie imprezuja i nie pija. Kolejki w Vinmonopolet sa ogromne bo robia zapasy. Powszechnie wiadomo ze po okreslonej godzinie alkoholu sie nie kupi.
Tu chodzi o fakt ze czterech nawalonych polakow wsiadlo w samochod i wjechalo w pole. Czy to jest dla Was normalne? Artykul nie jest o polakach ktorzy wypili alkohol, bo kazdy ma do tego prawo...Tylko o polakach, ktorzy zrobili cos co jest dla szarego norwega czyms mega dziwnym i podejrzewam dla polaka rowniez. Takze nie broncie na sile polakow. Trzeba byc obiektywnym w pewnych sprawach.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
co tu gadać czy wjechał po pijaku , czy wlazł na drzewo ot radość życia znam takich co nawet po trzeźwemu potrafią wjechać na [ple hihihih !i co tu gadać czyn Norasy piją i się nie pokazują . A pokażcie mi kraj gdzie nie piją i nie robią jakichkolwiek głupot , ot życie moi drodzy i nie wyszukujcie afer bo tak naprawdę to takimi opisami robimy sami sobie pod górkę
A tak naprawdę to co te norki mogą powiedzieć o prawdziwym i milutkim popijaniu przecież to u nich zakazany owoc , a on smakuje najlepiej !!! Pozdrowienia źiomki i piję wasze zdrówko !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Patryk Jaśkowski
(Yachu27)
Wiking
To sie już nie nauczy nie wsiadać za kółko po pijaku heh a predzej czy pozniej kara bedzie tylko nie wiadomo jaka(policja, drzewo a moze rów).
Swoja droga racja alko jest w kazdym kraju i ludzie pic beda... sam dzis mam kaca i akurat wyszlo na to ze piłem z norweżka jakos po drzewach nie skakalismy itp spokojnie bylo
no i ostatnia rzecz ktora chce napisac to chcialbym przez chwile modz widziec oczami tego rolnika )))))) jak 3 gosci biegnie slalomem w ramach ucieczki od swojej głupoty )))) slalom gigant.
Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
bieg po przepiciu, po uprawionym.polanym gnojowka polu )) to juz kara sama w sobie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Agata Dzikowska
(dzikuska123456)
Wiking
no poprostu tragedia .. bla bla .. a tego że norwedzy ćpają i piją jeszcze więcej niż polacy nikt nie napisze ciekawe dlaczego. Wciąż robią z nas jakiś degeneratów a każdemu z nas zdażyło się przesadzić z alkoholem. Jeśli ktoś nie wie niech przejdzie się w piątkową lub sobotnia noc do centrum w Oslo ... tam norwedzy pokazują jak potrafią pić i sie bawić .. że czasem aż strach przejść obok takiego ... fakt że jesteśmy w obcym kraju ale to chyba nie znaczy że nie wolno nam TU popełnić żadnego błędu. A ten rolnik to po polu pewnie rowerem jeździ jeśli mu teraz będzie samochodm śmierdziało ... poprostu jedna wielka przesada , na pewno nie było to normalne co zrobili ale się zdaża a zrobili z tego straszną "zbrodnie"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Sławomir Pucicki
(Pucek80)
Wiking
fakt nie pokazali się nasi z dobrej strony i pokarało ich od razu jak to yzia zaznaczyła
A jeszcze tylko dodam odnośnie pisania w gazetach, czy gdziekolwiek o tego przypadku akcjach.
Pewien mój znajomy Norweg! w stanie totalnego upojenia wsiadł do motorówki i w drodze do domu niestety miał pecha, rozwalając się o skały. Z łódki zostały tylko strzępy a on ...jak to człowiek pijany, wyszedł z tego bez szwanku
I tu nasuwa się pytanie...
Dlaczego o tym jakoś nic w gazecie nie pisali?
Wiem to już od wielu lat...w tym kraju źle się nie pisze i źle się nie mówi o swoich. A o nas jak najchętniej i to nie jest miłe, a wręcz rasistowskie.
Taka jest prawda.
A do Polaków, którzy robią takie akcje mam prośbę...
zastanówcie się po co tu jesteście i jak chcecie reprezentować nasz kraj.
Wtedy nie będziemy musieli się za nasz naród wstydzić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Sławomir Pucicki
(Pucek80)
Wiking
to do dzikuska123456
Widzę że chyba nie przeczytałaś uważnie powyższych komentarzy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Agata Dzikowska
(dzikuska123456)
Wiking
czytałam komentarze ale nie pisałam swojego do waszych komatarzy tylko do Artykułu... zgadzam się że powinni nasi rodacy uważać troszkę co robią , ale nie można ich też aż tak potępiać , chodzi mi tu o te norweskie gazety co piszą te artykułu , bo takie coś może zdarzyć się każdemy a taki norweg jak czata coś takiego w gazecie odrazu wyrabia sobie złe zdanie o polakach ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok