Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Agata Durak Dariusz Firlej (3399 niezalogowanych)
17 Postów
Hania S
(hania656)
Wiking
Yzia ale ja pisałam o tym gdy mieszkałam w Polsce, niestety Gdynia nie moze pochwalić sie kwiatem młodzieży, ale prawdą jest ze młodzież mamy taką jaką sobie wychowamy i czy to bedzie w Polsce czy w kazdym innym miejscu w świecie. Ale nie to było tematem tego artykułu - po prostu gotuje sie we mnie gdy wytyka sie nam takie zachowania rodaków, zwłaszcza ze na tym forum tak wiele sie o tym pisało.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
wiem,sprawa młodzieży to inny temat.chodziło mi tylko o to że oni też święci nie są.wiec nie przesadzajmy że jesteśmy tacy ostatni. poza tym Ci kolesie,poza tym że jechali pod wpływem,nie zrobili zbyt dużych szkód.50m przejechali to nie tak dużo.myśle że i Norwegom się trafiają takie akcje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Hania S
(hania656)
Wiking
myśle ze i oni Bogu dziekują ze to sie tylko tak skonczyło.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
.. ..
(Uni)
Wiking
Nie wiem kto to tlumaczyl, ale czytalam tekst oryginalny na stronie nettavisen.no i po pierwsze:
Nie bylo tam nic zasiane! tylko gnój był rozrzucony i bedzie musial to zrobic jeszcze raz..
po drugie:
Nie pole mu bedzie smierdziec samochodem, tylko samochod gnojem!!

Jak juz sie biora za tlumaczenie to niech to robia porzadnie.. jakies ploty powstaja!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
Norwegowie! orzcie, siejcie a nóż coś ciekawego ugrzęźnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Łatwo jest Norwegom pisać jak Polacy piją w Norwegi ,ale niech napiszą jak Norwedzy piją w Polsce.Jeszcze w samolocie do Norwegi nawaleni jak szpadle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
NO NOK
(NOREK)
Stały Bywalec
Jest tylko taka różnica, że norwedzy są u siebie na podwórku i mogą nawet kupe zrobić na samym środku, a my jesteśmy tu jako goście i nie należy u kogoś robić gówna na podwórku...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
lucas brodowski
(lucas1999)
Wiking
ludzka głupota nie zna granic!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Sławomir Pucicki
(Pucek80)
Wiking
yzia - napisałaś, że nie widziałas jeszcze norwega na ulicy w stanie nietrzeźwym. Tu się z Tobą zgodzę, bo oni nie pokazują się nie pokazują w takim stanie (to odnośnie dorosłych) ale zobacz tylko co się dzieje w weekendy, pełno nawalonych totalnie (tu chodzi o młodzież).
Spójrz też co się dzieje w Winmonopolach w piątek!!! Nawet w Polsce nie ma takiego myślenia, na zasadzie, że "jest weekend trzeba wypić". Tu po prostu się nie mówi i nie pisze złego o tym co Norwedzy robią.
Jestem juz tu od 6lat i wiem, że oni nie lubią i nie piszą o sobie nic złego
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Sławomir Pucicki
(Pucek80)
Wiking
A powiem Ci, że przez długi czas uważałem, że w tym kraju rzeczywiście nie ma alkoholizmu, narkotyków itp.
No to mi kilku Norwegów to wyjaśniło.
W tym kraju jest ogromna ilość alkoholików i narkomanów!!!! Nie bał bym się nawet powiedzieć że większa niż w Polsce. Nie próbuję tu pisać "przeciwko Norwegom" piszę tylko to co słyszałem nawet od samych Norwegów.
Tu jest pewna różnica między Polską a Norwegią w kwestii podawania wiadomości dla publiki. U nas pisze się o każdym i o wszystkim, a tu pisze się źle o obcych a nie o sobie. Dlatego też nie słychać, że Norweg zrobił to, czy tamto.
Co do tłumaczenia artykułu - podziwiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok