Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Pijani Polacy rozpoczęli dzień na polu - Norwegia

Czytali temat:
Agata Durak Dariusz Firlej (3372 niezalogowanych)
2 Posty
Małgorzata B.
(gosiaczek1979)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Pijani Polacy rozpoczęli dzień na polu
Polak to potrafi....robić tylko wstyd za granicą!!!a póżniej krzywo się patrzą nas...dużo osób pracuje solidnie w Norwegii,uważana jest za porządne osoby..a tu ci przyjedzie taki jeden z drugim i psują tylko opinie i robią wioche!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
90 Postów
Rafał M.
(Rafał M.)
Początkujący
racja.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tomas R...
(klata77)
Wiking
..co racja to racja ale niech tez nie robia z nas takich ochlajmordow i czarnych charakterkow bo oni wcale nie sa lepsi ,tylko tak tego nie pokazuja medialnie !!..a biedny rolnik musi obsiac pol pola bo auto ugrzezlo "po 50 cm i bedzie sie unosil smrod auta" to jest najgorsze hee
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Hania S
(hania656)
Wiking
jasne ze piją - bo przeciez wódka jest dla ludzi nie mniej jak długo tu mieszkam nie spotkałam na ulicy pijanego norwega!! Poza tym NASI zawsze coś wymyślą - k woli pikantnego dodatku powiem ze rodacy okradli mi samochód myśląc ze jestesmy norwegami. I tylko dlatego ze wstyd zgłosic na policję rodaka tego nie zrobiliśmy bo pewnie poczytali by o sobie w lokalnej gazecie. Nie dziwie sie wiec ze o tym piszą bo takie ekscesy sa dla nich obce.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Wiking
tak prawda jest taka ze norwedzy sa gorsi od nas ale oni tylko na nas patrza pic pilismy pijemy i bedziemy pic a nie kazdy jest kul pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
wyjdź do remy koło południa to zobaczysz kwiat lokalnej menelowni na "śniadanku".leżących na chodniku pijanych nastolatek w polsce nie widziałam, a tutaj owszem.poza tym spoko ten rolnik.czym on jeździ po tym polu jak mu bedzie teraz samochodem śmierdzieć?rowerem??
myślę też że większość norwegów ma na swój temat takie wysokie mniemanie że my możemy na rzęsach chodzić i tak będziemy "tylko" polakami...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
robert gabryiel
(robert444)
Wiking
wszysc wiem ze polak potrafi jestesmy nimi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Hania S
(hania656)
Wiking
Yzia - ale my jesteśmy Polakami tylko szkoda ze tak często o tym zapominamy mając tak piękną własną historię pokazujemy "gospodarzom" tego kraju zupełnie inny obraz Polaka. Nawet jesli bedziemy pracować jak woły to kontakt z takimi kwiatkami zaburzy obraz pracowitego Polaka. A co do polskiej młodzieży - pochodze z duzego miasta i musze Tobie powiedziec ze spokojnie na ulice po 22 sama nie wychodziłam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tomas R...
(klata77)
Wiking
..a to ze u nas jest w cholere zlodziei i lobuzow to prawda ,bo taki jest nasz ukochany biedny kraj :/..a co do ich zachowania i mniemania to nie jeden z nas mogl by im dawac przyklad !!troszku tu jestem to moge cos powiedziec..a ten artykul to po prostu jest smiech :/ pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
to może prawda że sami siebie nie umiemy cenić.ale myślę że to czy Polacy piją czy nie, nie zmienia aż tak dużo.jesteśmy z biednego kraju gdzieś tam na wschodzie i dla wielu z nich to wystarczy.nawet jeśli ktoś w pracy jest lepszy od nich to tego nie przyznają.tak samo zachowują się w stosunku do innych narodowości.
a dziewczyny leżące na chodniku widziałam w Haugesund(spokojne miasteczko) o godz. 21
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok