Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Agata Durak Dariusz Firlej (3409 niezalogowanych)
5 Postów
Wiking
A dajcie wy już święty spokój . Kurcze w sejmnie się tyle miejsca teraz zwolniło mogli byście tam coś dobrego zrobić debatami . a ja wam powiem tak !! PIJ POLACZKU PIJ , NA STAROŚĆ TOREBA I KIJ !!!HIHIHI
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Hania S
(hania656)
Wiking
brawo Gregor 47 - zgadzam się z Twoją opinią ,tyle ze mam małą uwagę- po takich wybrykach a jak napisałam wyżej "Bogu dzieki że nie pozabijali jadąc po pijaku nikogo" psuja nam wszystkim opinię, mi, Tobie i Tobie i Tobie chlopczyku/dziewczynko też. Ja sie z takimi ekscesami nie solidaryzuję!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jacek walicki
(Winczenzo)
Wiking
Uśmiałem się czytając ten artykuł i dodane do niego komentarze ,najciekawsze jest to że przy zawężonym horyzoncie "światopoglądzie" -bazującym na nietolerancji i przypuszczeniach całokształt sprowadzamy do skrajności dla tego wszyscy po trochu mają rację .W myśl tego moim zdaniem,trzech z czterech polaków będąc trzeźwymi uciekło z tego pola z powodu smrodu gnoju a pozostał tylko pilany bo nie czuł smrodu i z powodów uzasadnionych czuł się tam bezpieczniej niż na "szosie"
Pozdrawiam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jacek walicki
(Winczenzo)
Wiking
Jeżeli chodzi o Norwegów to zarówno dorównują nam we wszystkim jak i nie dorównują nam w niczym.Ci którzy negują pijaństwo rodaków pod wpływem którego robi się wiele głupstw chcieli by żeby Polacy byli najlepsi we wszystkim tylko w pozytywnym znaczeniu tego słowa ale tacy w obcym kraju choć na to zasługują są niezauważalni i niema o nich rozgłosu.Jednorodność zachwiała by równowagą w biologi i wszechświecie dlatego mamy dzień i noc i ich przeciwstawne odpowiedniki.
-popieram wszystko co zabronione jest w stanie wskazującym na spożycie .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(KasiaC)
Wiking
Szkoda ,że tylko o takich poczynaniach Polaków napiszą w Waszych lokalnych gazetach. Widać są to brukowce pokroju polskiego "Faktu", bo komu chciałoby się wysilać i napisać kto odnowił centrum Oslo np? ano zadziwię Was, że Polacy. Ten piękny żółty granit , nowe przystanki i chodniki położyli wasi rodacy nie chlający i nie jeżdżący pod prąd autostradą. Ale o tym nikt nie napisze, bo to nudne prawda>? Wstydźcie się więc za pijaków jak wolicie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
my jestesmy z kraju,w którym nikt nikogo nie podejrzewa, kiedy kupi wiekszą ilośc cukru.......
dlatego potrafimy cieszyc sie zyciem i nie obce są na rózne wygłupy ) jakze nudne byłoby zycie, gdyby pisali tylko te swoje dyrdymały.....znam mase norków, którzy kazdy "polski wyczyn" kwituja aplauzem!
lubia nas za luz, styl bycia i poczucie humoru ) a, ze "fakt" pisze, zeby sie sprzedawac, to normalne)
podsumowując, napisze wam dobry przykład o norweskich nastolatkach" kiedys spotykało sie tu dziewczyny, które gotowały jak ich matki, ale dzis spotyka sie tu takie, które piją jak ich ojcowie....."
nie taki polak wiec straszny )
pozdrawiam wszystkich pozytywnie jebnietych
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(KasiaC)
Wiking
nie wiem czy to komplemet ale czuje sie pozdrowiona i pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
adam wiśniewski
(adam75123)
Wiking
wszyscy macie rację.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
jesli jestes poztywnie zakrecona, to czuj sie pozdrowiona Kasiu
ja tam sie nie wstydze za ziomków jak cos odjebią po %%%%....... czasem ktos tam przegnie pałe, ale generalnie jest ok
niech sie wstydzi ten kto widzi......
a ci co tak sie bardzo wstydza rodaków po %, niech popatrza na te czerwoneniebieskie busy(russ) z pijanymi i nacpanymi gnojami norweskimi, a zmienią nastawienie do naszych orłów.....)))))
pozdro patologia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Olivia :)
(Olivia)
Wiking
Teraz tez sie czujesz pozdrowiona KasiuC?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok