Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
grzegorz m Moniqa ;) (1636 niezalogowanych)
25 Postów

(rafi77771)
Wiking
cześc . Może wracasz do polski promem 16 kwietnia ? Jeżeli tak to może wybralibyśmy sie na dyskoteke? Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalsky)
Wiking
rafi77771 napisał:
cześc . Może wracasz do polski promem 16 kwietnia ? Jeżeli tak to może wybralibyśmy sie na dyskoteke? Pozdrawiam

Jasta, prawdopodobnie ktos do ciebie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
290 Postów

(agnieszkaj81)
Stały Bywalec
ubaw po same pachi po prostu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Kowalsky napisał:
rafi77771 napisał:
cześc . Może wracasz do polski promem 16 kwietnia ? Jeżeli tak to może wybralibyśmy sie na dyskoteke? Pozdrawiam

Jasta, prawdopodobnie ktos do ciebie...

a tak. jeżdżę do Polski promem żeby było taniej i żeby można było wziąć więcej kapusty no i żeby mi bmw nie ukradli jak mnie nie będzie w Norge
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1381 Postów

(wilk stepowy)
Maniak
jasta102 napisał:
Kowalsky napisał:
rafi77771 napisał:
cześc . Może wracasz do polski promem 16 kwietnia ? Jeżeli tak to może wybralibyśmy sie na dyskoteke? Pozdrawiam

Jasta, prawdopodobnie ktos do ciebie...

a tak. jeżdżę do Polski promem żeby było taniej i żeby można było wziąć więcej kapusty no i żeby mi bmw nie ukradli jak mnie nie będzie w Norge


A co zajadasz i popijasz.....jak jesteś w drodze Jasta102.....
Zapomniałeś dodać.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
290 Postów

(agnieszkaj81)
Stały Bywalec
jasta102 napisał:
Kowalsky napisał:
rafi77771 napisał:
cześc . Może wracasz do polski promem 16 kwietnia ? Jeżeli tak to może wybralibyśmy sie na dyskoteke? Pozdrawiam

Jasta, prawdopodobnie ktos do ciebie...

a tak. jeżdżę do Polski promem żeby było taniej i żeby można było wziąć więcej kapusty no i żeby mi bmw nie ukradli jak mnie nie będzie w Norge


Czy to oznacza, ze masz ochote wybrac sie na dyskoteke z rafim?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
agnieszkaj81 napisał:


Czy to oznacza, ze masz ochote wybrac sie na dyskoteke z rafim?

nie z nikim, kto się tłucze parę tysięcy kilometrów samochodem aby było taniej, i żeby można było zabrać więcej kapusty nigdzie się razem nie wybiorę
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
290 Postów

(agnieszkaj81)
Stały Bywalec
jasta102 napisał:
agnieszkaj81 napisał:


Czy to oznacza, ze masz ochote wybrac sie na dyskoteke z rafim?

nie z nikim, kto się tłucze parę tysięcy kilometrów samochodem aby było taniej, i żeby można było zabrać więcej kapusty nigdzie się razem nie wybiorę


Jak sie bierze sama kapuste,to sie pewnie nie oplaca, ale jak ktos wrzuci sobie do tego pol swiniaka i worek kartofli to juz co innego...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
agnieszkaj81 napisał:
jasta102 napisał:
agnieszkaj81 napisał:


Czy to oznacza, ze masz ochote wybrac sie na dyskoteke z rafim?

nie z nikim, kto się tłucze parę tysięcy kilometrów samochodem aby było taniej, i żeby można było zabrać więcej kapusty nigdzie się razem nie wybiorę


Jak sie bierze sama kapuste,to sie pewnie nie oplaca, ale jak ktos wrzuci sobie do tego pol swiniaka i worek kartofli to juz co innego...

tylko, że te bardzo oszczędne to zazwyczaj aby było taniiii, to w pięciu jadą jednym folksfakenem w drodze powrotnej to najczęściej już tylko jeden da radę trzymać kierownicę, a dwa półświniaki i dwa worki kartofli to leżą na pozostałych miejscach i przemycają ciepłą wódkę i sfermentowane ogórki i kapustę w znacznych ilościach w sobie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
jasta102 napisał:... a dwa półświniaki i dwa worki kartofli to leżą na pozostałych miejscach i przemycają ciepłą wódkę i sfermentowane ogórki i kapustę w znacznych ilościach w sobie
Faktem jest , że różne JUŻ widoki na promie widziałem w samolocie również raz jeden nie było za wesoło...
Niemniej nie każdy jedzie do Polski autem z oszczędności... niektórzy jadą z wygodnictwa i komfortu .... oraz dla samej jako takiej jazdy...
A wracając "grzechem" by było nie wrzucić do auta tego lub owego ... w rozsądnych ilościach...
Osobiście zabieram tylko takie towary ,których Mój umysł genetycznie smakowy , potrzebuje ...ode czasu , dode czasu...
Oraz oczywiście deputat , którego nie zabranie...!!! powinno być ustawowo karalne...
Dlatego ..."jasta102"...uważam ,że jesteś jakoś nad wyraz uprzedzony do tego zabierania przysłowiowej "kapusty i kartofli"...
Ciekawe , dlaczego masz takiego negatywnego Hopla na tym tle... .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok