Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Spacer, wędrówka, wypad za miasto. - Norwegia

Czytali temat:
Katarzyna Katarzyna Zbigniew Karpinski mart enty G123 G-321 noregg Mizio ….. Riggman Tomasz.O Pawel0 bartii43 Adrian66 Karolkarol Karol (1374 niezalogowanych)
1 Post
Pawel0
(Pawel0)
Wiking
Ktoś ma ochotę na wspólny spacer, wędrówke, poznawanie norweskich uroków natury?

Wycieczki krótkie lub dłuzsze, jedniodniowe lub pod namiot, po lesie i w górach. Termin i miejsce do ustalenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
Pawel0 napisał:
Ktoś ma ochotę na wspólny spacer, wędrówke, poznawanie norweskich uroków natury?
Wycieczki krótkie lub dłuzsze, jedniodniowe lub pod namiot, po lesie i w górach. Termin i miejsce do ustalenia.

Zwłaszcza pode tensze Telt i to o tej posze roku, jak w Czerwcu i Lipcu, zimno ciągnie w plecy podczas nocnej mordęgi zwanej wypoczynkiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
434 Posty
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
wczoraj minus 18, dzis minus 13....super pogoda pod namiot
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
Riggman napisał:
wczoraj minus 18, dzis minus 13....super pogoda pod namiot Moim zdaniem, to jakiś administracyjny "żywy bot" do rozruszania tego skostniałego foruma.
Nawet oficjalna strona na faceśmoku nie daje radę podołać tej martwocie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
434 Posty
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
G123 napisał:
Riggman napisał:
wczoraj minus 18, dzis minus 13....super pogoda pod namiot Moim zdaniem, to jakiś administracyjny \"żywy bot\" do rozruszania tego skostniałego foruma.
Nawet oficjalna strona na faceśmoku nie daje radę podołać tej martwocie.


Ostatnimi czasy to dosc dretwno sie tu zrobilo, malo kto pisze, czasem wiidze jak konta mojej norwegii chca cos rozruszac jakas dusykuje bo pewno reklamy im sie nie wyswietlaja. Niebawem gabrys agencje zamykaja to coraz mniej naszych wasatych bedzie tu przyjezdzac i jak MN bedzie dalej taka poliktyke uprawiac coby zniechecac do wypowiadania sie na forum to niebawem to Ty ja, plus paru innych. Ostatnio nawet boja rzadko widze co chetnie lubial sie tu udzielac

a co do wypadu pod namiot to ja bym sie pisac przy zalozeniu ze reszta ma swoj sprzet i nie planuje spac w jaskini
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
Riggman napisał: Niebawem gabrys agencje zamykaja to coraz mniej naszych wasatych bedzie tu przyjezdzac i jak MN bedzie dalej taka poliktyke uprawiac coby zniechecac do wypowiadania sie na forum to niebawem .....Nie jest tak źle jak to we trawach piszczy!
Agencji nie zamkną tych co są, dopóki wojna trwa na usrainie, bo gdzie upchają usraińcóf, a oficjalnie jest ich ponad 40-tysięcy.
Po normalizacji na pewno małe lokalne agencje padną lub zostaną wchłonięte, jak zwykle przez molochy które od zawsze istniały jak adeko czy inne jobsrony. Osobiście na dzień dzisiejszy, to ja nie widzę możliwości w norge wyeliminowania całkowitego, tego typu zatrudnienia.
Niemniej mogiem siem mylać...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
434 Posty
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
G123 napisał:
Riggman napisał: Niebawem gabrys agencje zamykaja to coraz mniej naszych wasatych bedzie tu przyjezdzac i jak MN bedzie dalej taka poliktyke uprawiac coby zniechecac do wypowiadania sie na forum to niebawem .....Nie jest tak źle jak to we trawach piszczy!
Agencji nie zamkną tych co są, dopóki wojna trwa na usrainie, bo gdzie upchają usraińcóf, a oficjalnie jest ich ponad 40-tysięcy.
Po normalizacji na pewno małe lokalne agencje padną lub zostaną wchłonięte, jak zwykle przez molochy które od zawsze istniały jak adeko czy inne jobsrony. Osobiście na dzień dzisiejszy, to ja nie widzę możliwości w norge wyeliminowania całkowitego, tego typu zatrudnienia.
Niemniej mogiem siem mylać...


Adecco nie bo ma wiele oddzialow ale ja tu bym stawial bardziej na te co sa tylko budowlane czyli nasz kochany Sexszop bo te ograniczenie dotyczy tylko branzy budowlanej, wiadomix ze 90 % pojdzie na dagpenger z czego najtwalsi czyli 5 % wybierze zasilek do zera, 20-30 % poupycha sie po veidekkach czy sraefach a reszta wroci na tarczy do polszy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok