Witam poznam miłą osobę, Po prostu jeśli jest tutaj ktoś ,kobietą,, szukając rozmowy koleżeństwa i kawy,,Proszę napisz ja jestem z okolic Sarpsborga.Miło by było z kimś porozmawiać.Mam lat 45 .Pozdrawiam miłe panie
5 Lat temu
1 NOK
Miałeś(aś) wypadek w pracy w Norwegii? Sprawdź, czy masz prawo do odszkodowania. Skorzystaj z bezpłatnej porady prawnika Jeśli doznałeś urazu podczas pracy, nie ma znaczenia, na jakich warunkach byłeś lub jesteś zatrudniony. Jeśli przez wypadek masz problemy zdrowotne, poniosłeś straty finansowe, lub Twoje zarobki znacznie spadły, skorzystaj z porady prawnej i dowiedz się, czy możesz otrzymać odszkodowanie. Wystarczy, że ...