Czołem Rodacy. Postanowiłem założyć, tutaj konto ,ponieważ chciałbym poznać hmm np Kobietę do wspólnego spędzenia czasu .Nie szukam tu dziewczyny do łóżka bo wiadomo ,jeżeli chodzi o te sprawy to w dzisiejszych czasach nie jest trudno o to .Założyłem konto tutaj bo wiem ,że jest tu masa ludzi i każdy no czyta i dodaje ogłoszenia to myślę, że jest szansa kogoś tutaj poznać. Jestem mężczyzna przed 30 -stka brunetem o niebieskich oczach ,szczupły, 183 cm wzrostu .Nie mam tutaj zdjęcia, ponieważ trochę mi głupio ,że dodaje takie ogłoszenie, każdy to widzi czyta i nie chce by zaraz mnie tu każdy z góry oceniał. Myślę, że w krotce dodam zdjęcie, ale póki co mogę podesłać na priv. Lubię góry, wodę, kocham słuchać różnego rodzaju muzyki,dobrze tańczę, czasami jeżdżę po Norwegii samochodem bez celu z muzyką bo to kocham. Jeżeli chciałabyś razem ze mną tak właśnie spędzić czas to zapraszam. Ps bardzo lubię chodzić po drogeriach handlowych ,uwielbiam mode i potrafię ubrać się do każdej sytuacji. Mam po prostu dobry gust ,ale też potrafię doradzić Kobiecie w wyborze kreacji. Nie lubię ściemy i nadużywania alko.Nie pije ponieważ nie lubię.
Nie Cpalem nigdy
Nie jaram zioła
Czasami pale papierosy jedyny nałóg. Pozdrawiam Magik