Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Hei, hei - Norwegia

6 Postów
Krótki Mikkel
(loki0)
Wiking
Hej,

niedługo planuję przeprowadzkę do Norwegii.
Chętnie poznam ludzi w podobnym wieku, z okolic Oslo, Larvik, Drammen, Bergen (jeszcze nie wiem gdzie mnie wywieje ) najpierw do internetowych pogaduch a później zapewne spotkania na żywo
Ktoś chętny?

Coś o mnie:
27 lat, chętny do gadania na tematy wszelakie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -21  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...duży rozrzut znajomych,nieprawdaż?
...rozumiem,że nie masz jeszcze pracy ,mieszkania,gotówki na wyjazd...Jak to cię rzuci?
...to o czym chcesz gadać z Polonią?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Krótki Mikkel
(loki0)
Wiking
Duży rozrzut bo jestem otwarty na znajomości. A nóż się trafi ktoś z kim będzie można normalnie pogadać, chociażby o pierdołach.

Nie mam mieszkania, mam pracę (którą rozważam bo nie jest zbyt korzystna), a pieniądze na wyjazd to nie problem (są ważniejsze rzeczy).

O wszystkim i o niczym, tak jak pisałem wcześniej chociażby o pierdołach. Chodzi o to żeby złapać kontakt, aby później było łatwiej. A pozatym bardzo lubię słuchać historii różnych ludzi. Dodatkowo fajnie byłoby się dowiedzieć jak wygląda to od środka (w 'prywatnej' rozmowie bo na forach to zupełnie inna bajka) [-uprzedzając pytanie: tak, mam tam znajomych i słyszałem dużo opowieści jak wygląda życie w NO, jednak opinii nigdy za wiele].
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -203  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok