Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

9 Postów

(annaC)
Wiking
To nie pod tym adresem. Widać buractwo się szerzy w Norwegii. ..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty

(djdolph)
Wiking
HeartB, sterydziakiem to możesz nazywać podobnych sobie. Zapraszam Cie na matę to może pokażesz mi na czym to polega. Wzbudzasz u mnie jedynie litość pisząc komentarze pod zdjęciami każdej dziewczyny. Zajmij się swoim życiem i nie oceniaj ludzi po okładce. Mi nie brakuje niczego, a w szczegolnosci inteligencji, ktora ty probujesz usilnie zaimponować innym. Załosny jestes
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
347 Postów

(sorlandet)
Stały Bywalec
Jeżeli dodajesz taki post,to śmiem twierdzić,iż problem tkwi w Tobie ,a nie w kimś innym,szukaj swojej "ofiary" az znajdziesz i nie użalaj się bzdurnie nad sobą jak niedorozwinięty mały chłopiec... osobiście nudzą mnie takie durne posty,więc oszczędź ich czytania.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
djdolph napisał:
HeartB, sterydziakiem to możesz nazywać podobnych sobie. Zapraszam Cie na matę to może pokażesz mi na czym to polega. Wzbudzasz u mnie jedynie litość pisząc komentarze pod zdjęciami każdej dziewczyny. Zajmij się swoim życiem i nie oceniaj ludzi po okładce. Mi nie brakuje niczego, a w szczegolnosci inteligencji, ktora ty probujesz usilnie zaimponować innym. Załosny jestes
------
Sterry, zapraszam na kilka sesji gieldowych. Wycieranie sie na macie mnie nie bawi. Wygrasz, dokupisz suplementow. Wygram ja - zalicze zdjecie w St. Tropez, zamiast zdjecia w kiblu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
annaC napisał:
To nie pod tym adresem. Widać buractwo się szerzy w Norwegii. ..
Burak na kamieniu nie urośnie
Cebula całkiem całkiem
I marchew
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
djdolph napisał:

Nie bede juz tracil swojego czasu na odpowiedzi na wasze kolejne komentarze bo napewno nie odpuscicie sobie bez rewanzu, dlatego wszem i wobec oglaszam wasze zwyciestwo w tej hejterskiej walce

Trzymamy za inteligencję
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty

(djdolph)
Wiking
Hahaha dobre
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty

(djdolph)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
adam r
(re5pect)
Wiking
Żenada !!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
marta K
(marttak)
Wiking
To było do przewidzenia jaki będzie koniec. Nawet zwykły post o pogodzie i tak będzie hejtowany. Tylko pogratulować tym, co zawsze mają dużo do powiedzenia na każdy temat
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok