Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Nieswiadoma ofiara podszywacza czy tez prawdziwy Jasta? - Norwegia

2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Ocencie sami poniewaz wiadomo iz ktos o mentalnosci volksdeutscha mogl znalezc jakiegos odpowiedniego Polaka zamieszkalego w Norwegii oraz uzyc jego danych oraz nicka. Lecz skolei sa to dawne dane wiec calkiem mozliwe ze poprostu byl nie uwazny i wszyscy beda wiedziec kim jest volksdeutsch nienawidzacy Polski.

A wiec czy to moze byc prawdziwy Jasta ktory nieuwaznie zostawil po sobie publiczny slad na necie?:

www.genpol.com/?module=Tablica&show_id=6209

"Czyżew
Przesłał: Jasta102 Dnia: 2009-05-27 20:33:44

[ Informacje o Użytkowniku ] [ Prywatna wiadomość ]


Ja nazywam się Jaźwiński, a mój ojciec urodził się w Jaźwinach Koczotach>. Jestem ciekaw, czy udało się Panu zdobyć jakieś informacje o rodzie Jaźwińskich z Jaźwin"

Czy poprostu volksdeutsch uzywa tozsamosci innej osoby aby wrazie czego ktos nieswiadomy odpowiadal patriota za co tak Polski i Polakow nienawidzi?

A moze sam sie zbierze na odwage i podpisze kim jest i stanie odwaznie za swoimi pogladami
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów

(born to ride)
Wyjadacz
nie jasta to kawal mendy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Tłusty Krzyśku
Patrz co
A nie kto pisze
A po drugie jak przyglupie myślisz kto odkrył twoje prawdziwe dane tutaj
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Jesli jest sie volksdeutschem to trzeba miec odwage sie pod tym podpisac wobec patriotow. Byc moze to ty jestes a moze i nie bo wiadomo mogles czyjes pasujace dane zgarnac razem z nickiem. Trzeba miec odwage spojrzec opluwanym ludzia w twarz bo anonimowo kazdy moze.

A o mnie to nawet w Wybiorczej pisali Bo CIAbook ma wiekszy zasieg niz jakies forum i nie boje sie podpisac pod moimi pogladami. Ba nawet coniektorzy mi bohaterskie zaslugi przypisywali iz to ja jestem tym Polakiem z Norwegii ktory pojechal walczyc z volksdeutschami za Slowianskie Imperium do Donbasu Lecz niestety az tak bohaterskich czynow niedokonalem

A moje dane to podejrzewam kto tu przedstawil, kolega pewnej ciekawskiej lub tez on sam podszywajacy sie pod inna osobe by uzyskac dostep do facebooka imc. "Bozydar" Grzeszczak. Tylko nie wiadomo czy to jego imie bo nietypowe a nazwisko pewnie wpisal wlasne bo kto by w anonimowym profilu Grzeszczak akurat wpisywal.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów

(born to ride)
Wyjadacz
twój tok myslenia jest nieststy enigma ,,wiec ,,nie uzyskasz odpowiedzi ,,ups ,, ty mawet nie pytasz ,, polecam dr,freuda
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Tok myslenia jest prosty moze to jest jasta a moze nie jest. Moze ktos zdolniejszy w wyszukiwaniu znajdzie na necie wiecej danych ktore potwierdza lub zaprzecza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
A było tu dwóch takich internetowych przyjacieli co tak razem dociekali
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów

(born to ride)
Wyjadacz
ale kogo to obchodzi ?? macie jakis problem z jasta? to gadajcie z nim a nie zasmiecacie portal ? czy to jedyny pojeb tutaj ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Alez potwierdzic mozna prosto jesli ktos skontaktuje sie z osoba za ktora podaje sie Jasta i okaze sie ze to nie on to przeciez wtedy mozna lepszymi metodami poszukac podszywacza i odkryc kto jest volksdeutschem Poniewaz sam zainteresowany nie bedzie chcial byc podpisany pod Jasty pogladami aby ludzie jego z nimi wiazali...

Nikt z takim zaangazowaniem nie atakowal Polski, Polakow i Slowian w ogole i to przez ponad 15 000 postow wiec warto by sie mogl podpisac pod swoimi pogladami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów

(born to ride)
Wyjadacz
..nudaaaaaa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok