Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
daniel m chris ... Marcin Jankowski Natalia Czapiewska Tomek Stachurzewski Slawomir Daniel Meyer (2054 niezalogowanych)
10 Postów

(KasiaSzybowska)
Wiking
Proszę Pana
Miałam tego nie robić ale jednak ustosunkuję się do Pana wypowiedzi....
doradza mi Pan naukę norweskiego - więc ja proponuję naukę polskiego - zwłaszcza czytania ze zrozumieniem. Proszę dokładnie przeanalizować mój pierwszy post - w którym momencie zrozumiał Pan, że ja szukam pracy, mieszkania??
A może szukam towarzystwa na pierwszy trudny czas po przyjeździe do Norwegii???
i Jak??
Proszę mi wierzyć większy wstyd nie rozumieć języka ojczystego - bo jeśli na takim samym poziomie opanował pan język norweski...

Czy jest pan sobie wyobrazić, że jadę do pracy i firma wynajmuje mi mieszkanie; że jadę z dzieckiem ale i z mężem i że do dziecka można wynająć nianię....... proszę spróbować.
Więcej na Pana zaczepki nie odpowiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
KATARZYNA A
(KATX)
Wiking
KasiaSzybowska napisał:
Proszę Pana
Miałam tego nie robić ale jednak ustosunkuję się do Pana wypowiedzi....
doradza mi Pan naukę norweskiego - więc ja proponuję naukę polskiego - zwłaszcza czytania ze zrozumieniem. Proszę dokładnie przeanalizować mój pierwszy post - w którym momencie zrozumiał Pan, że ja szukam pracy, mieszkania??
A może szukam towarzystwa na pierwszy trudny czas po przyjeździe do Norwegii???
i Jak??
Proszę mi wierzyć większy wstyd nie rozumieć języka ojczystego - bo jeśli na takim samym poziomie opanował pan język norweski...

Czy jest pan sobie wyobrazić, że jadę do pracy i firma wynajmuje mi mieszkanie; że jadę z dzieckiem ale i z mężem i że do dziecka można wynająć nianię....... proszę spróbować.
Więcej na Pana zaczepki nie odpowiem


Super napisane
Powodzenia zycze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(KasiaSzybowska)
Wiking
Dziękuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
221 Postów
P. yy
(DratilHelvete)
Stały Bywalec
KasiaSzybowska napisał:
Proszę Pana
Miałam tego nie robić ale jednak ustosunkuję się do Pana wypowiedzi....
doradza mi Pan naukę norweskiego - więc ja proponuję naukę polskiego - zwłaszcza czytania ze zrozumieniem. Proszę dokładnie przeanalizować mój pierwszy post - w którym momencie zrozumiał Pan, że ja szukam pracy, mieszkania??
A może szukam towarzystwa na pierwszy trudny czas po przyjeździe do Norwegii???
i Jak??
Proszę mi wierzyć większy wstyd nie rozumieć języka ojczystego - bo jeśli na takim samym poziomie opanował pan język norweski...

Czy jest pan sobie wyobrazić, że jadę do pracy i firma wynajmuje mi mieszkanie; że jadę z dzieckiem ale i z mężem i że do dziecka można wynająć nianię....... proszę spróbować.
Więcej na Pana zaczepki nie odpowiem
Jednak jesteś wyjatkowo tępą bladzia,wypytujesz ludzi,ciagniesz wątek przez 4 strony po czym jednak okazuje sie że ...masz wszystko załatwione..powiem jedno..Co Ty Kurwa Pierdolisz hipokrytko? Jeśli wszyscy zrozumieli dokładnie to samo co ja z twoich postow to hyba jednak nie że mną jest coś nie tak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
KasiaSzybowska napisał:
Proszę Pana
Miałam tego nie robić ale jednak ustosunkuję się do Pana wypowiedzi....
doradza mi Pan naukę norweskiego - więc ja proponuję naukę polskiego - zwłaszcza czytania ze zrozumieniem.


Tak patim, pomagaj i tlumacz, to tak ci podziekuja.
A pozniej sie ludzie dziwia, ze nikt nie chce nikoimu pomoc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
221 Postów
P. yy
(DratilHelvete)
Stały Bywalec
Elise napisał:
KasiaSzybowska napisał:
Proszę Pana
Miałam tego nie robić ale jednak ustosunkuję się do Pana wypowiedzi....
doradza mi Pan naukę norweskiego - więc ja proponuję naukę polskiego - zwłaszcza czytania ze zrozumieniem.


Tak patim, pomagaj i tlumacz, to tak ci podziekuja.
A pozniej sie ludzie dziwia, ze nikt nie chce nikoimu pomoc.
potem wychodzi że my nic nie rozumiemy i jesteśmy idiotami
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
4 strony i jak zawsze ktos kogos od debila i tepaka wyzwie

Wszystko niby prosto, ale nie zawsze prosto jest to znalezc, wiem, bo sam sie sporo naszukalem i naczytalem... Czasem warto podpowiedziec
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
148 Postów
Joanna Joanna
(LaToszka)
Stały Bywalec
Karol.Ky napisał:
i jak zawsze ktos kogos od debila i tepaka wyzwie

W tej kwestii to się nic nie zmieni, a momentami coraz gorzej . W każdym poście musi kiedyś paść "złota prawda".
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
219 Postów

(lena1)
Stały Bywalec
No i tym pesymistycznym akcentem kończy się następny temat...chcesz rady czy pomocy to nigdy na MN! Na tym forum dostaniesz jak zwykle tylko wyzwiska i kpiny, szyderstwo i chamstwo...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
221 Postów
P. yy
(DratilHelvete)
Stały Bywalec
lena1 napisał:
No i tym pesymistycznym akcentem kończy się następny temat...chcesz rady czy pomocy to nigdy na MN! Na tym forum dostaniesz jak zwykle tylko wyzwiska i kpiny, szyderstwo i chamstwo... a przeczytalas chociaż temat post po poscie ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok