Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

młoda, piękna i naiwna emigruje do Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
daniel m chris ... Marcin Jankowski Natalia Czapiewska Tomek Stachurzewski Slawomir Daniel Meyer (2087 niezalogowanych)
10 Postów

(KasiaSzybowska)
Wiking
Cześć,

Szukam kompanów do (e)migracji...
Chcielibyśmy wyjechać za jakieś pół roku, ale ponieważ mam małą córeczkę boję się jak diabeł - w ogóle cykor jestem. Niestety nie znam nikogo, kto podzielałby moje szaleństwo więc liczę na Was. A bajka byłaby taka - druga rodzinka z funfelkiem dla Kajki. Jak chrzanię to mnie naprostujcie, ale dajcie szansę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
221 Postów
P. yy
(DratilHelvete)
Stały Bywalec
nie potrzeba tu juz wiecej vaskedammer
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
KasiaSzybowska napisał:
Cześć,

Szukam kompanów do (e)migracji...
Chcielibyśmy wyjechać za jakieś pół roku, ale ponieważ mam małą córeczkę boję się jak diabeł - w ogóle cykor jestem. Niestety nie znam nikogo, kto podzielałby moje szaleństwo więc liczę na Was. A bajka byłaby taka - druga rodzinka z funfelkiem dla Kajki. Jak chrzanię to mnie naprostujcie, ale dajcie szansę


a chociaż by napisała jakimi językami obcymi włada i jaki ma zawód oraz doświadczenie.
Wtedy tez komisja MN oceni, ewentualne doradzi co i jak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(KasiaSzybowska)
Wiking
O miła odmiana po "nie potrzeba tu juz wiecej vaskedammer".

Cześć - pierwszy raz na jakimkolwiek forum więc nie potrafię się poruszać.

Masz rację podstawowe dane - mgr. farmacji, kończę informatykę przemysłową/mechatronika/ WUT;
angielski, niemiecki - chyba biegle, jak twierdzą certyfikaty, hiszpański komunikatywny, norweski ni w ząb ( ale się nauczę).

Pracuję IF Warszawa

Więcej doświadczenia brak;(
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
67 Postów
Ela B.
(Eli1234)
Początkujący
chcesz wyjechac sama z malym dzieckiem , nie majac wczesniej '' nagranej '' pracy ? Mowiac delikatnie, to glupie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(KasiaSzybowska)
Wiking
No przecież piszę,że za pół roku - mam nadzieję, że to dość czasu na znalezienie pracy - zbyt optymistycznie??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
67 Postów
Ela B.
(Eli1234)
Początkujący
i zamierzasz jej szukac bedac w PL ? owszem, to zbyt optymistyczne... Chyba, ze masz znajomosci.. Powaznie , bez znajomosci jezyka nie widze na to realnej szansy.. Chyba ,ze tak jak pisal kolega wyzej, jako ''vaskedamme' , a sadze,ze masz wieksze ambicje, patrzac na Twoje wyksztalcenie.. Zreszta teraz juz nawet vaskedamme musi byc komunikatywna w jezyku norweskim. To nie zlosliwosc , tylko szczera prawda. Chyba,ze traktujesz ten wyjazd jako przygode i stac Cie na taka przygode ,bo utrzymanie w Norwegii do tanich nie nalezy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(KasiaSzybowska)
Wiking
Taki miałam plan, szukać z Polski, niestety bez znajomości. Za dwa tygodnie zaczynam intensywny norweski - mam nadzieję, że po pól roku można już trochę mówić. No cóż trza zweryfikować plan..
Nie wiem czy chcę wiedzieć co to vaskedamme - ale ja szukałam ludzi, którzy w podobnym momencie jak ja będą w podobnej sytuacji życiowej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
nie przejmuj sie idiotami na tym forum sa rozne zboki no bo co moze doradzic heniek z frankiem po zwodowce

szukaj pracy na stronach branzowych angielski w informatyce czy mechanice wystarczy wiekszosc korporacji jest miedzynarodowa i nawet norwedzy musza w pracy mowic po angielsku

byl tu na forum jeden inzynier rusznikaz jemu sie udalo

polecam posty chromis79
www.mojanorwegia.pl/forum/view/3/dyskusj...jechac_do_nor...html
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
KasiaSzybowska napisał:
Taki miałam plan, szukać z Polski, niestety bez znajomości. Za dwa tygodnie zaczynam intensywny norweski - mam nadzieję, że po pól roku można już trochę mówić. No cóż trza zweryfikować plan..
Nie wiem czy chcę wiedzieć co to vaskedamme - ale ja szukałam ludzi, którzy w podobnym momencie jak ja będą w podobnej sytuacji życiowej


Jako magister farmacji idz w tym kierunku, tylko norweski musisz znac, aczkowliek mechatronika tez sie moze przydac. Jak juz bedziesz na miejscu dobrze miec potwierdzone kwalifikacje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok