Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Wakacyjna praca 2014? Chętni pomóc? - Norwegia

Czytali temat:
patryk kowal Dariusz Jedrzejewski (1841 niezalogowanych)
1 Post
Sonja Jaskuła
(MyOwnWorld)
Wiking
Witam Was moi drodzy ;]
Planuję kiedyś na stałe zamieszkać w tym pięknym kraju jakim jest Norwegia.
Ale na początek chciałabym znaleźć tam jakąś pracę. Niestety samej mi kiepsko idzie w poszukiwaniach. Wie ktoś może gdzie mogłabym znaleźć jakąś pracę na rok 2014?
Pracę dla dziewczyny z wykształceniem średnim i maturą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
MyOwnWorld napisał:
Witam Was moi drodzy ;]
Planuję kiedyś na stałe zamieszkać w tym pięknym kraju jakim jest Norwegia.
Ale na początek chciałabym znaleźć tam jakąś pracę. Niestety samej mi kiepsko idzie w poszukiwaniach. Wie ktoś może gdzie mogłabym znaleźć jakąś pracę na rok 2014?
Pracę dla dziewczyny z wykształceniem średnim i maturą.


W tym tygodniu w gazecie pisali, ze na stanowisko recepcjonistki w panstwowym zakladzie pracy zglosilo sie ponad 300 chetnych. Jak pomyslisz, to gdybys znala jezyk, to z twoim wyksztalceniem wlasnie o taka prace bys sie starala, wiec sama widzisz jak lekko tu o prace.

Jezeli wiązesz z Norwegia swoja przyszlosc, to musisz zdobyc jakies odpowiednie wyksztalcenie, no i nauczyc sie norweskiego. Pielegniarek np. zawsze brakuje.

Jezeli natomiast chodzi o prace sezonowe, to tez nie jest latwo, ale szukac zawsze mozesz na haslo sommerjobb:
www.finn.no/jobb/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
MyOwnWorld napisał:

Pracę dla dziewczyny z wykształceniem średnim i maturą.

Czyli po ogolniaku?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(Cyprian)
Wiking
Hej a dlaczego planujesz wyjechać do Norwegii?fakt, że tam jest łatwiej o pracę niż w Polsce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Cyprian napisał:
Hej a dlaczego planujesz wyjechać do Norwegii?fakt, że tam jest łatwiej o pracę niż w Polsce

a jest latwiej?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
MyOwnWorld napisał:
Witam Was moi drodzy ;]
Planuję kiedyś na stałe zamieszkać w tym pięknym kraju jakim jest Norwegia.
Ale na początek chciałabym znaleźć tam jakąś pracę. Niestety samej mi kiepsko idzie w poszukiwaniach. Wie ktoś może gdzie mogłabym znaleźć jakąś pracę na rok 2014?
Pracę dla dziewczyny z wykształceniem średnim i maturą.


Mialem sasiada ktory przyjechal z zalozeniem aby pomieszkac w tym pieknym kraju, nawet mial tutaj kilku znajomych, mieszkanie znalazl od razu ze wzgledu na tych znajomych ale caly plan spalil na panewce, dlaczego.....?

Sama chec mieszkania w pieknym kraju to bardzo malo

Ciezko znalesc prace jesli sie tutaj mieszka a przyjezdni bez wiekszego doswiadczenia w Norwegii z matura to chyba moga truskawki zbierac co najwyzej....

poczytaj wiecej o tym, w internecie jest mnostwo informacji na ten temat, no chyba ze nie zwracasz kompletnie uwagi na takie artykuly
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
67 Postów
Ela B.
(Eli1234)
Początkujący
teraz podobno i na truskawkach trzeba miec znajomosci

przyjechalam tutaj z podobnym zalozeniem , jak kolezanka powyzej , tyle ,ze ja mam tutaj rodzine.
Minely prawie 2 lata zanim nauczylam sie komunikatywnie rozmawiac, zanim znalazlam dobra prace i zaczelam szkole..

A uwazam,ze i tak mialam lepiej ze wzgledu na rodzine, bo gdyby nie ona ,to kto pomagalby mi przez te 2 lata ? Ktore i tak poniekad uwazam,ze stracony czas.. Bo umowy smieciowe mozna sobie w 4 litery wsadzic.. Stracony moze nie , ale na pewno ''martwy''.

Takze nie polecam. Do takiego wyjazdu trzeba sie solidnie przygotowac i znac realia DZISIEJSZYCH czasow. Bo Norwegia nie jest taka jak byla 10 lat temu, gdzie do pracy brali kazdego , bez jakiejkowiek znajomosci jezykow. Ja tego nie wiedzialam , ale skoro Ty jestes tutaj , na forum , to naprawde skorzystaj z naszych rad .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
221 Postów
P. yy
(DratilHelvete)
Stały Bywalec
Karol.Ky napisał:
Cyprian napisał:
Hej a dlaczego planujesz wyjechać do Norwegii?fakt, że tam jest łatwiej o pracę niż w Polsce

a jest latwiej?
szczegolnie ved konkretnego wyksztalcenia i bez jezyka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Eli1234 napisał:
ale skoro Ty jestes tutaj , na forum , to naprawde skorzystaj z naszych rad .
a to nie same wilki tu wyja?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
jasta102 napisał:
Eli1234 napisał:
ale skoro Ty jestes tutaj , na forum , to naprawde skorzystaj z naszych rad .
a to nie same wilki tu wyja?


Trzeba trzasnac z 1500 postow zeby wilkiem zostac............
.......choc to pewnie nie regula..........
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok