Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Hanna33 A.Ole! (4075 niezalogowanych)
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
pikasiak napisał:
optimus co ty możesz wiedzieć o wiedzy? chłopczyku, wiedza do czegoś obliguje, uczy ogłady, dzięki niej stajesz się lepszy, zaczynasz rozumieć ludzi. to co ty sobą reprezentujesz to jest jak dno dna, jesteś jak ścierwo. parę cytatów z neta, myślenie co zrobić żeby obrazić, jak dowalić. nie liczysz się z nikim, wszystkich masz za nic. tak zachowuje się człowiek niedowartościowany, w którego rzucano i rzuca się kamieniami. za wielkim wrzaskiem kryje się mały śmierdzący człowieczek, nadymający się ile może by powiększyć swoja objętość, by inni mogli go dostrzec. tak, to ty ze swoimi opowieściami gdzie i za ile pracujesz i co ty nie możesz, pouczasz innych jak maja pisać i co mają pisać. reprezentujesz sobą nic, a rozmowy jeszcze wyszło ze mieszkasz tu długo i sam, wiesz dlaczego? bo nikt cie nie chce, wszyscy cie odtrącili wiec i ty znienawidziłeś ludzi. twoja przeszłość jest na 99% kryminalna. jak wiemy szkoły nie masz żadnej,bo byś sie dawno tym pochwalił, a wygadanie, cytaty, pozorną elokwencje nabyłeś w pierdlu tam i tylko tam właśnie się rozmawia w ten sposób jak ty to robisz, tylko żeby wszystkich zgnoić.

No coz.. Wiem pewnie niewiele, choc dosc na tyle aby zauwazyc, ze tekst na gorze to pleonazm( dla ciebie chlopku, maslo maslane) Reszta to czysty werbalizm przeplatany wiejskim dydaktyzmen.

Setki razy to pisalem na forum do osobnikow twego pokroju - gwalcisz reguly ekonomi wypowiadania mysli. Twoje homoseksualne inklinacje jak rownez przekonanie graniczace z pewnoscia o moich kryminalnych korzeniach, kaze mi przypuszczac, ze sa one wynikiem twoich wlasnych wyborow. Czytajac ciebie widze w tym prawdziwe przekonanie, a takie moze wynikac z autopsji. No coz, jests slaby tak jak twoja konkubina. Oboje nie napisaliscie nic przekonywujacego badz zabawnego. Wszystkie wasze posty sa kalka wlasnych lekow i uprzedzen. Bluzgac tez trzeba umiec!

Na tym koncze z toba sznacerze, gdzyz nie jestes godnym przeciwnikiem.

BTW. Politechnika Warszawska...rocznik...hehe. Za glupi jestes na Heroda!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Marek Tarka
(tir111)
Wiking
pikasiak,masz racje co do tego debila,Optimusa,z nim nie ma co polemizowac,ja mam inna propozycje,Optymus jak sadze mieszkasz w Oslo,po co mamy sie obrazac na forum,jak bys chcial jestem skory sie z Toba spodkac i ci otluc te nie wyparzona morde,pewnie jest szansa ze i ty mi to morzesz zrobic,ale mam chec sprobowac.tak mnie irytujesz ze powiedz tylko gdzie i sie spodkamy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1444 Posty

(Anna82)
Maniak
Moze zabierzcie sie do roboty a nie " spoDkania " Wam w glowie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Marek Tarka
(tir111)
Wiking
Aniu,to poradz co zrobic z takim UJADAJACYM PSEM
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
115 Postów
B B
(SHREKI)
Początkujący
ja mam bardziej humanitarne rozwiazanie,
pojedynek dwuetapowy,
etap pierwszy: debata bez wsparcia z netu i slownikow
etap drugi: starcie bokserskie w ringu bez pomocy kolegow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1444 Posty

(Anna82)
Maniak
tir111 napisał:
Aniu,to poradz co zrobic z takim UJADAJACYM PSEM

Wiesz on w ogole mi nie przeszkadza a jak ktos po nim jedzie to nie dziwie sie ze nie pozostaje dluznym....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Marek Tarka
(tir111)
Wiking
Aniu nie czytasz tych jego wypocin,jada moze po nim ale tylko wowczas jak komus dowali,daj mu boze jemu sie udalo,ale czy to go obliguje do tego zeby krytykowal innych,po co obrazac innych,jak nie chce pomoc ,doradzic to niech sie nie odzywa,widocznie nie wszyscy sa przy takiej inteligecji jak on,ale kazdy ma prawo sprobowac,tak sadze,milego dnia i pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1444 Posty

(Anna82)
Maniak
Wierz mi ze czytam ale nie robia na mnie wrazenia.
Sa tutaj o wiele gorsi
Milego rowniez
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
245 Postów

(ródka)
Stały Bywalec
Cos sie dzieje prawda.....ja mam inna propozycje jeden przed drugim udajecie madrzejszego,to niech kazdy z was pomysli ze jest madrzejszy i nie daje sie sprowokowac i juz Po co wycigac prywatne sprawy na forum...mysle ze nikogo to nie interesuje Kazdy jest jaki jest ,nie rozumie co sie tu dzieje,to troche tak kto pierwszy padnie....TO NAPRAWDE BEZ SENSU,DAJCIE SE SPOKOJ....MILEGO I RADOSNEGO DNIA ZYCZE ROBACZKI
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
pawel wojtowicz
(pikasiak)
Wiking
politechnika...bbuhahahaha cymbale wiedziałem sobie wymyślisz na poczekaniu. wymyśl jeszcze kierunek ale z twoich postów wnioskować można jakiś bardziej humanistyczny czyżby na politechnice był kierunek -chamstwo w życiu codziennym stosowane w praktyce? ewentualnie skończyłeś z pomocą tatusia bądź tatusia. ciekawe czemu nie podałeś rocznika pajacu? pewnie dlatego ze często można to sprawdzić na necie np fb hehehehe
ale tak żeby ci zamknąć ryja
polibuda wrocławska automatyka i robotyka rocznik 2001
kulturoznawstwo międzynarodowe uniwersytet Jagieloński rocznik 2008
zarządzanie kulturą uniwersytet Jagieloński rocznik 2012
jak widzisz co najwyżej możesz lizać ziemie po której będę szedł
a jechać po nim trzeba jest to robak, który gnoi ludzi tylko dlatego ze ośmielili się tu przyjechać stara się poniżyć wszystkich i wszystko zachowuje sie jak cham i prostak. takich jak on trzeba tępić. a ze nie jestem gołosłowny wystarczy poczytać jego posty sa pełne nienawiści wyzwisk nawet do bogu ducha winnych ludzi szukających tu pomocy bądź wsparcia. wpieprza sie w tematy nie dotycząc jego osoby wyzywając bez dania racji kogo popadnie. dlatego sie wściekłem i mu napisałem co o cymbale myślę i wywiązała się z tego taka oto, przykra dyskusja. nie da sie znaleźć tematu gdzie by nie wtrynił swojego świńskiego ryja i nie zwyzywał połowy ludzi tutaj. ale takich prostaków trzeba tępić wszelkimi sposobami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok