Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Karol S Artur Z Emilian Marciniak Turski Mirosław Charlie B kamila19961994 Maky G Kasia Wu (1758 niezalogowanych)
60 Postów

(lelek32)
Początkujący
marianek73 napisał:
Anna82 napisał:
Mario teraz to już się nie opędzisz, chyba będę musiała się również w kolejce ustawić

Mi bynajmniej lepiej zakupy robi się z przyjaciółką, jak już facet siedzi przed sklepem albo przestępuje z nogi na nogę to tylko mnie wkurw.... więc po co mi taki doradca


zapros mnie kiedys na wspólny shoping, a zobaczysz jaka bedziesz happy : ))
Jestes zaraz po hiltonce : ))
Ja lubie, powaznie lubie latac po sklepach z moja zabką, a ona lubie ze mną......
Zawsze jej cos fajnego, krótkiego dobiore, bielizne i owszem tez, a juz z butami to sama nie kupi, bo ja uwielbiam damskie buty, zwłaszcza fajne czarne lakierki na wysokiej szpileczce.... : ))
Heh zeby nie było, ze ona niegramotna taka, bo kupi sama, ale prawie zawsze pyta mnie o opinie.....
Bo to tak jest jak pisałem > facet patrzy na kobiete jako hunter i zawsze prawde powie, a ona patrzy jak kobieta,wiec nie oszuka, bo jak sie pozniej z takim bezgusciem pokazac......
Wiec skonczcie juz " kolezanki szzukam"


o boże .... o bezguściu myślisz o sobie??????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
oooooo jest najwiekszy krzykacz i miejscowy macho

Tak pisałem o sobie....

I wiesz co jeszcze ci powiem > lepiej zeby twoja panna nigdy nie spotkała mnie na swojej drodze, bo bedziesz juz do konca zycia .....marszczył freda

Takze czujny bądz, bo ja smigam do polandii co kilka tygodni, a ty gnijesz tu kilkanascie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
o walki kogutów czy jak??

który z was bardziej siwy od myślenia czy mu tam grządki nie obrabia listonosz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
Joseph napisał:
o walki kogutów czy jak??

który z was bardziej siwy od myślenia czy mu tam grządki nie obrabia listonosz?


ja tam o swoja grządke sie nie spinam, bo raczej dobrze jej zrobi ....troche ruchu : )
Poza tym powiem ci Józek, ze kiedy bywam w domu, to ta moja zawsze cos nowego mi demonstruje, wiec nie mam powodu do narzekan na....listonosza : )))
To nie zawodnik do walki, nie ta waga!
Uzywa słów typu "cwel" a pojecia nie ma o czym piszse/mówi....
Obraca sie w złym towrzystwie i próbuje bixowac, ale efekt jest zaden i przegrywa w eliminacjach.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
marianek73 napisał:

ja tam o swoja grządke sie nie spinam, bo raczej dobrze jej zrobi ....troche ruchu : )
Poza tym powiem ci Józek, ze kiedy bywam w domu, to ta moja zawsze cos nowego mi demonstruje, wiec nie mam powodu do narzekan na....listonosza : )))

teraz tak śpiewasz
a jak leżałeś miesiąc w szpitalu w styczniu, kiedy to cię listonosz zrzucił ze schodów, bo nie wczas wróciłeś z Norge to cieniutko piałeś
dobrze, że NAV zapłacił pourazowe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
jasta102 napisał:
marianek73 napisał:

ja tam o swoja grządke sie nie spinam, bo raczej dobrze jej zrobi ....troche ruchu : )
Poza tym powiem ci Józek, ze kiedy bywam w domu, to ta moja zawsze cos nowego mi demonstruje, wiec nie mam powodu do narzekan na....listonosza : )))

teraz tak śpiewasz
a jak leżałeś miesiąc w szpitalu w styczniu, kiedy to cię listonosz zrzucił ze schodów, bo nie wczas wróciłeś z Norge to cieniutko piałeś
dobrze, że NAV zapłacił pourazowe


no własnie jasiu > kurwa jeszce nie zapłacił.......
Kurwa wychowałem se psa > miał byc ostry jak pan, a okazał sie sprzedajnym małym chujkiem i wpuszcza wszystkich za kawałek kiełbasy......
ps: ja tam chytry nie jestesm janek,a jak suka nie da to pies sam nie wezmie.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
Andrzej Ktostam
(Andrzej1930)
Nowicjusz
ja tez sie cholernie nudze i tez szukam kolezanki jestem mobilny
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
maniek może Ty taki jesteś więc na przyszłość dobrze wiedzieć bo kto wie może kiedyś przypadkiem się spotkamy życie jest okrutne .... a okulary ma mój Mąź jak już .... a nie ja nie wiem czy nie widzisz i czy udajesz z siebie takiego ..... czy taki jesteś naprawdę
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
do marianek ... !!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
llendrul napisał:
ja tez sie cholernie nudze i tez szukam kolezanki jestem mobilny

Przez pomylke przeczytalem, ze jestes ambitny i nie moglem uwierzyc. Na szczescie przeczytalem po raz drugi i wszystko wrocilo do normy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok