Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Karol S Artur Z Emilian Marciniak Turski Mirosław Charlie B kamila19961994 Maky G Kasia Wu (1759 niezalogowanych)
810 Postów
Maniak
Anna82 napisał:
Mario facet nigdy nie zrozumie kobiety kawki, zakupy, plotki są Nam potrzebne jak rybie woda nie koniecznie ze swoim facetem bo ile można sobie w oczy patrzeć
No wlasnie, tak jest a Oni bez przerwy narzekaja,
ze my tylko ich pieniadze wydajemy!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1444 Posty

(Anna82)
Maniak
Na coś muszą pracować ja tam ostatnio oszczędna jestem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
257 Postów
mirek rumianek
(mir_rum)
Stały Bywalec
Anna82 napisał:
Mario facet nigdy nie zrozumie kobiety kawki, zakupy, plotki są Nam potrzebne jak rybie w
oda nie koniecznie ze swoim facetem bo ile można sobie w oczy patrzeć



kobieta nigdy nie zrozumie faceta.facet jest jak kot,nigdy nie trzyma sie jednej dziury,bo zdechnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to dlatego "patrycja" ma takie ciemne okulary, zeby zbyt czesto swojemu facetowi w oczy nie patrzec....

Dziwi mnie jedno > dlaczego kobieta szuka kobiety z którą chce isc na zakupy, wypic kawe,etc.....?
Przeciez wiadomo,ze psiapsiólka zawsze zle doradzi, bo zazdrosna suka.....

Dupe obrobi do reszty psiapsiółek, po babskim wieczorze.....
Nie od dzis wiadomo,ze najlepszym doradcą na zakupach jest facet (pod warunkiem,ze nie jest to juz 25-ty) km przebyty po centrum handlowym) : ))
Facet ma zawsze inne spojrzenie(meskie) na ciuchy, które mierzy jego psiapsia : )
I to chyba normalne,ze skoro jemu cos sie podoba, to podobnie bedzie z wiekszoscią facetów(wzrokowców)na ulicy...
Wiec przestance skamlec,ze szukacie psiapsi na zakupy i poszukajcie fajnych facetów, bo tylko oni gwarantują super udany shoping )
A oczekuja tak ....niewiele
I tak np: gdyby moja cyganeczka (Hilton) poprosiła mnie o wspólne wyjscie na shoping, to wziąłbym dzien wolny,zeby tylko make ją happy : )))
ps: tylko nie wariujcie z zaproszeniami, bo ja mam baaaardzo napiety grafik i tylko "mała czarna" ma szanse gdzies mnie porwac...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
257 Postów
mirek rumianek
(mir_rum)
Stały Bywalec
i nie tylko grafik.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
Maniak
mir_rum napisał:
facet jest jak kot,nigdy nie trzyma sie jednej dziury,bo zdechnie.
To masz racje, ja juz to przerabialam. Wam to najlepiej harem by pasowal,
tylko kasy by wam zabraklo, bo macie inne priorytety.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1444 Posty

(Anna82)
Maniak
Mario teraz to już się nie opędzisz, chyba będę musiała się również w kolejce ustawić

Mi bynajmniej lepiej zakupy robi się z przyjaciółką, jak już facet siedzi przed sklepem albo przestępuje z nogi na nogę to tylko mnie wkurw.... więc po co mi taki doradca
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
257 Postów
mirek rumianek
(mir_rum)
Stały Bywalec
kasa to rzecz wzgledna licza sie inne priorytety.trzeba byc zawsze sytym.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1444 Posty

(Anna82)
Maniak
To mój już dawno musiałby zdechnąć ale się uśmiałam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
Anna82 napisał:
Mario teraz to już się nie opędzisz, chyba będę musiała się również w kolejce ustawić

Mi bynajmniej lepiej zakupy robi się z przyjaciółką, jak już facet siedzi przed sklepem albo przestępuje z nogi na nogę to tylko mnie wkurw.... więc po co mi taki doradca


zapros mnie kiedys na wspólny shoping, a zobaczysz jaka bedziesz happy : ))
Jestes zaraz po hiltonce : ))
Ja lubie, powaznie lubie latac po sklepach z moja zabką, a ona lubie ze mną......
Zawsze jej cos fajnego, krótkiego dobiore, bielizne i owszem tez, a juz z butami to sama nie kupi, bo ja uwielbiam damskie buty, zwłaszcza fajne czarne lakierki na wysokiej szpileczce.... : ))
Heh zeby nie było, ze ona niegramotna taka, bo kupi sama, ale prawie zawsze pyta mnie o opinie.....
Bo to tak jest jak pisałem > facet patrzy na kobiete jako hunter i zawsze prawde powie, a ona patrzy jak kobieta,wiec nie oszuka, bo jak sie pozniej z takim bezgusciem pokazac......
Wiec skonczcie juz " kolezanki szzukam"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok