Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

30 Postów
Bartek S
(bdb)
Nowicjusz
i wszystko jasne, i dogadane sa osoby chetne i osoby mniej chetne na wspolne spotkania,, wolna wola do osob otwartych na nowe znajomosci-> w sobote jest jakies spotkanie w oslo w pizzerii wybiera sie ktos tam??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
Widac ze " zalozycielka watku" - jest taki ktos? - to blondynka niestety. A to ze zalozylas watek nie daje zadnych praw tak nawiasem mowiac
Musisz zalozycielko zalozyc teraz nowy watek o tym co cie naprawde interesuje
Tak czy inaczej to szkoda... ze wam sie facetow na spotkaniach zachciewa..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
62 Posty
Dorota A
(Apenandi)
Początkujący
blondynką jestem owszem i bardzo się z tego cieszę bo do twarzy mi w tym kolorze włosów ! Tobie też bym radziła pomyśleć o bardziej twarzowym kolorze Ty chyba nie masz całymi dniami co ze sobą robić, niestety nie każdy z nas może być na utrzymaniu państwa niektórzy muszą pracować, a wolne chwile fajnie jest również spędzać z drugą połówką więc stąd wyszła ta propozycja zorganizowania DODATKOWYCH wspólnych spotkań w mieszanym gronie mówisz że założycielka tematu to " blondynka" . Wiesz lepiej być blondynką niż wredną małpą dla np : bdb nie masz umiaru, wyczucia smaku i za grosz szacunku do innych Jak najbardziej masz prawo pisać co się Tobie żywnie podoba, aczkolwiek uważam, że tak chamską wypowiedź jaką napisałaś ostatnio trzeba tępić Oczywiście nie miałam zamiaru ingerować w środowe czy sobotnie kawki to powtarzam bo widzę nie rozumiesz małymi literami - SPOTKANIA MIESZANE MOGŁYBY ODBYWAĆ SIĘ DODATKOWO , JEŚLI SĄ CHĘTNE OSOBY, a facetów dlaczego miałoby się nie zachciewać? mamy fajnych partnerów, z którymi róWnież lubimy spędzać czas ,więc o co Tobie kochana chodzi Dziwne, że Ty chcesz odseparować się od swojego wybranka My jako MŁODZI I PEŁNI ŻYCIA LUDZIE mamy ochotę gdzieś wyskoczyć a nie gnić przed TV i jeść pizze Dziękuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
141 Postów

(Saandra)
Stały Bywalec
drogie Panie po co ta kłótnia ... ja tez jestem blondynka ... wiec ???? czy to tyczy się wszystkich blondynek ??? a wydaje mi sie ze niektóre z pań nie wiedzą co maja na głowie, bo szatynkami nie są tylko ciemnymi blondynkami ...wiec skoro lubimy sami sobie dokuczac to bardzo miłe hobby ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
Zenua jestes
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
Sylwia R.
(sziwa)
Nowicjusz
masakra.. dziewczyny bo w koncu dojdzie do tego ,ze nikt nie bedzie mial ochoty na spotkania.. obu nie ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
marta wiechecka
(mwiech)
Wiking
Hej Widze ze ktos tu pytal o Klofte i Jessheim ja jestem tak pomiedzy tymi miastami hihi z Arnes ale moze my moglybysmy sie gdzies spotkac w jessheim lub Klofcie na jakiejs kawce W sumie do stroomen nie jest daleko ale juz niestety trzeba miec zarezerwowany czas wiec szybciej wyskoczy sie do Jessheim np.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
216 Postów

(Anna Maria)
Stały Bywalec
CROKompass napisał:
Warsztat dla kobiet:

15 październik 2011 Oslo

Temat: Najważniejszy związek w Twoim życiu - z samą sobą.


Opis warsztatu:

To odejście od punktu widzenia, w którym bycie z kimś i dla kogoś stanowi sens naszego życia. To sztuka nawiązywania kontaktu z samą sobą i umiejętność satysfakcjonującego przebywania we własnym towarzystwie. To próba zaakceptowania swoich wad i zalet i powiedzenia sobie „taka właśnie jestem”. Kiedy zaczynamy kochać i szanować siebie, kierując uwagę na swoje potrzeby, spostrzegamy, że granie najprzeróżniejszych ról po to, by być dobrze odebraną i ocenioną nie jest już potrzebne. Zapraszam wszystkie kobiety, które pragną nawiązać lepszy kontakt ze sobą, po to by móc żyć lepiej, pełniej, radośniej.

Czas trwania: 5 godzin
Data: 15.10.2011
Godzina rozpoczęcia: 9:00 do 15:00
Cena: 550 NOK
Uwagi organizatora: Warsztat trwa pełne pięć godzin, do tego należy doliczyć godzinną przerwę.
Miejsce: The Place, Nils Jules gate 38, Oslo - na wprost 7 Eleven, za salonem urody Beth’s Beauty.
Wymagania: wygodny strój, karimata lub koc, poduszka <tzw. jasiek>.

Zapisy na www.centrum-kompass.pl w dziale Szkolenia.

Zapraszam kobiety w każdym wieku i z każdym doświadczeniem,
Trener Treningu Interpersonalnego i Umiejętności Psychospołecznych,
Urszula Siek




Gorąco polecam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
141 Postów

(Saandra)
Stały Bywalec
dobre
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(koalski)
Stały Bywalec
daris napisał:
Widac ze " zalozycielka watku" - jest taki ktos? - to blondynka niestety. A to ze zalozylas watek nie daje zadnych praw tak nawiasem mowiac
Musisz zalozycielko zalozyc teraz nowy watek o tym co cie naprawde interesuje
Tak czy inaczej to szkoda... ze wam sie facetow na spotkaniach zachciewa..


A co w tym niby dziwnego? Każda normalna, zdrowa kobieta myśli jak nie o facecie to o facetach /i vice versa/. Zenujące to może być jedynie używanie słowa "żenujące" jako argumentu. Zenujące i obraźliwe /tak jak i słów "blondynka", "turasy" - że pragnę pani przypomnieć wcześniejsze wypowiedzi w innym wątku/.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok