Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Ciąża - Norwegia

Czytali temat:
D K Tomasz Szymanski mart enty Mariola Hałajko MedicalAdvisor.pl DziurawaMarysia Natalia Ad Halszka Sugarplum Krolohkarol onaonaona13 Andzika anna.kowalczyk123 (3171 niezalogowanych)
7 Postów

(Paatrycjaa)
Wiking
Witam,
Mieszkam z mężem w Oslo koło 2 miesięcy i okazało się że jestem w ciąży. Pracuje na czarno przy sprzątaniu, za to mąż ma umowę o pracę i pracuje tu legalnie. Moje pytanie brzmi co mogę zrobić żeby móc chodzić tutaj do lekarza i urodzic tu dzidziusia. Czy istnieje tutaj NFZ jak w Polsce i czy mogę z niego korzystać czy muszę chodzić prywatnie do lekarza. Dziękuję za odpowiedzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wiking
Cześć.
Jeśli twój mąż pracuje to macie ubezpieczenie rodzinne. Wydaje mi się że będziesz mogła iść tu do lekarza i tu urodzić. Najlepiej sprawdzić to w NAV
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wiking
Cześć.
Jeśli twój mąż pracuje to macie ubezpieczenie rodzinne. Wydaje mi się że będziesz mogła iść tu do lekarza i tu urodzić. Najlepiej sprawdzić to w NAV
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok