zapytanie o kontantstotte - Norwegia

Czytali temat:
marek przydzial Karol Pitek Sylwia Kodra renata b Kasia K boj fra oszlo Dawid Kardas Łukasz Ch gabriel nieudacznik Emi85 Aleksandra Staw Kuba92no (1715 niezalogowanych)
10 Postów
Sylwia Kodra
(syl1234)
Wiking
Witam.
Mam pytanie czy jesli dziecko urodzone w Norwegii, majace staly numer personalny,potrzebuje zgloszenia go na policje jesli sklADAM WNIOSEK O KONTANTSTOTTE.
ZA ODPOWIEDZ Z GORY DZIEKUJE.
POZDRAWIAM
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów
marek przydzial
(jelcyn1111)
Początkujący
Dziecko potrzebuje pozwolenie na pobyt gdy oboje rodzice sa obcokrajowcami. Jesli jest ponad 3 miesiace bez pozwolenia ,przebywa nielegalnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty

(Manitou)
Początkujący
jelcyn1111 napisał:
Dziecko potrzebuje pozwolenie na pobyt gdy oboje rodzice sa obcokrajowcami. Jesli jest ponad 3 miesiace bez pozwolenia ,przebywa nielegalnieChyba źle spałeś, skoro w tym temacie napisałeś taki tekst.
Ewentualnie czytałeś po łebkach.
Przecież pytający jasno napisał iż dziecko otrzymało po porodzie stały numer personalny, to w jaki to sposób może przebywać na terenie Norwegi nielegalnie.

Co do samego pytania, to nie jestem w stanie pomóc wiążąco, a jedynie zasugerować by na spokojnie wejść na stronę >nav.no< i tam znaleźć odpowiedź na tak ważne pytania, przecież w formularzu zgłoszeniowym są podane odnośniki prawne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram