Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Mamusina kawa w Kristiansand - Norwegia

Czytali temat:
iwona . Błażej Daniel Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo niewnikajcie Agnieszka Pikor Karolina F Łukasz Ch Laryss (4886 niezalogowanych)
237 Postów
iwona .
(ivka111)
Stały Bywalec
Hei, czy sa tu jakies mamy w zachodniej czesci Kristiansand- Voiebyen, Vågsbygd, Flekkerøya (chodz niekoniecznie) ktore sa atualnie w domu z dziecmi w ciagu dnia? Mam corke 19 miesiecy i obecnie jestem z nia w domu i czasem nam sie po prostu, najnormalniej w swiecie nudzi- moze nawet mi bardziej niz jej wiec jesli ktos by mial ochote to chetnie na kawe chcialabym sie umowic. Dajcie znac moze akurat komus tez sie nudzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marta Kaczyńska
(MartaKaczynska)
Wiking
Witam, ja z córeczką będziemy się przeprowadzać po nowym roku właśnie do Kristiansund więc napewno będę szukała jakieś koleżanki na kawę, bądź wyjście z dziećmi na spacerki więc jeśli będzie pani nadal zainteresowana to zapraszam do kontaktu pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Karolina F
(Fi2)
Wiking
Hej ja jakoś w sierpniu powinnam już być, więc skontaktujmy się Miło by było mieć jakąś osóbkę na kawę czy plotki : >
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
MartaKaczynska napisał:
Witam, ja z córeczką będziemy się przeprowadzać po nowym roku właśnie do Kristiansund więc napewno będę szukała jakieś koleżanki na kawę, bądź wyjście z dziećmi na spacerki więc jeśli będzie pani nadal zainteresowana to zapraszam do kontaktu pozdrawiam

Kristiansand i Kristiansund to dwa inne miasta.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok