Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

studia zdalne - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan Agata Dymna Kasia K Ewa Adam tampeza tampeza Maxymilian Max Łukasz Ch krakusik Paulina Ko marlenia (1877 niezalogowanych)
1 Post
Paulina Ko
(PaulinaKo)
Wiking
Drogie Mamy, jestem tu nowa.. potrzebuje porady. Poki co nie rozwazam powrotu do Polski, ale chcialabym nie tracic czasu w domu z dziecmi i zrobic jakis kurs czy studia.. oczywiscie najlepiej po polsku.. moze znacie szkoly ktore prowadza cos takiego...? bede wdzieczna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kalinka9
(Kalinka9)
Wiking
Wiadomo, jak to jest w domu przy dzieciach, nie masz czasu na wiele spraw, a tym bardziej jeśli chodzi o studia, doskonale Cię rozumiem w tej kwestii, sama mam dwójkę maluchów wiesz co, słyszałam, że na Vistuli można się uczyć przez internet, co w obecnej sytuacji powinno ułatwić Ci sprawę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aledurr
(aledurr)
Wiking
hej. nie mow ze tracisz czas z dziecmi, bardzo zle to zabrzmialo a wracajac do szkoly to jaki kierunek cie interesuje? Wszystko od tego zalezy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Gibkimaciek)
Wiking
Ja studiowałem dziennie ekonomię na AFiBV w Warszawie ,pracując jednocześnie w Oslo. Przylatywałem jedynie na sesje. Cała trudność to nie zgoda uczelni, a zgoda wykładowców na permanentną nieobecność.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok