Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

USG w szpitalu Ullevål - Norwegia

18 Postów
Olimpia Olimpia
(kinia031987)
Wiking
Witam wszystkie mamusie mam dość nietypowe pytanie i proszę pomóżcie dziewczyny czy na USG wykonywanym w 18-20 tygodniu w szpitalu Ullevål w Oslo położna potrafiła Wam już okeślić płeć dziecka? Jeśli tak to na ile ta płeć się potwierdziła, bo rodzina w Polsce na grudzień chce przygotować nam prezenty dla maleństwa i wszyscy pytają o płeć dziecka, a ja nie wiem na ile mogę kierować się tym co powiedziała położna Zaufać jej?? oto jest pytanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(marzenamazury)
Wiking
hmmm 18...20 tydz...mysle ,ze dziecko jest na tyle duze ...a Usg jest na takim poziomie ,ze mozna zaufac poloznej w tej chwili......powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Kolezanki synek mial w pierwszych miesiacach zycia wszystkie cuiszki różowe. Wszyscy wtedy mowili - o jaka ladna dziewczynka.
A dlaczego - no, polozna sie pomylila.
Co prawda bylo to kilka lat temu, wiec moze maja teraz lepsze urzadzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
176 Postów
Greg Greg
(Greg1979)
Stały Bywalec
Powodzenia, ale... ile rodzicow do samego porodu nie jest pewna plci pomomu kilku USG... Wszystko zalezy jak sie dzieciak ulozy....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Monika Szykytymyryfyry
(Wilhelmina)
Wiking
18-20 tydzien to dosc wczesnie na okrrslenie plci malucha. Co poniektore strony internetowe dla ciezarnych podaje, ze jest to mozliwe. Sama nie moglam sie doczekac chwili kiedy poznam plec dziecka. Udalo sie w polowie 23 tygodnia. Jesli polozna powiedziala, ze nie ma watpliwosci, mysle, ze mozesz jej zaufac. Jesli nie byla pewna w 100% - choc wiem jak ciezko jest zyc w niepewnosci - wstrzymaj sie jeszcze. Wyprawke rodzina moze skompletowac na Wielkanoc
Zycze szybkiego rozwiazania i zdrowia dla Ciebie I malucha.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Wiking
Czesc. Ja mialam USG w 20 tygodniu na Ullevål i polozna okreslila plec. Byla pewna. My tez widzielismy jak pokazala, ale tak jak dziewczyny pisza zalezy co dzidza che pokazac. Mozna zawsze poprosic o wyprawke w kolorach pasujacych dla obu plci. Nie koniecznie dziewczynka musi miec rozowe, a chlopiec niebieskie rzeczy. Powodzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok