Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

17146 Postów

()
Maniak
Prezydent_elekt napisał:
jasta102 napisał:
Prezydent_elekt napisał:
jasta102 napisał:
OliwiaMackowiak napisał:
Nie mam zamiaru dyskutowac z Toba, bo szkoda mi czasu,
polska kobieto
brwi już masz na Mongołkę
jeszcze dziubek i czerwone wary

Jesteś bezczelny, daj kobiecie spokój, widzisz przecież, że z prowincji.

nie jestem rasistą, i nie dyskryminuję ludzi z racji na ich wykształcenie, miejsce pochodzenia i poglądy

Znaczna liczba ciemniaków pochodzi z wiosek i małych miasteczek. Zapewne bywają wyjątki, które potwierdzają regułę.

odrobina znajomości historii też by się na coś zdała w życiu
chociażby dla własnej satysfakcji
podrugowojenna ludność w miastach polskich to głównie najgorszy i najbiedniejszy element wsiowy z przedwojennych Polsk b i c
granatami oderwany przez komunę od soch, cepów i sierpów
gdzie i ojciec jakiegoś tam Dudy z Bieszczad profesorem został, albo i Kaczyńskiego z ch wie gdzie wykładowcą na Politechnice Warszawskiej
reasumując
ten z miasta to w pierwszym, drugim, a najdalej trzecim pokoleniu śwańc, dziad sakramęcki, cham pańszczyźniany i prostak
poza oczywiście drobnymi wyjątkami uświęcającymi regułę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
Oliwia Maćkowiak
(OliwiaMackowiak)
Nowicjusz
Ja w porownaniu do Ciebie nie musze zdejmowac bluzki, a poza tym mam kulture osobista, ktorej Tobie widocznie brakuje nie wiem co masz do moich brwii, ale jak ktos sie chce przyczepic to kazdy powod jest dobry, a to, ze ktos pochodzi z mniejszego miasteczka, raczej nie swiadczy o czlowieku. Koncze konwersacje, bo raczej nie o to chodzilo w tym poscie. Milego weekendu zycze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
GosiaEn napisał:
Anna Bak.. Kolejna mądra,rodowita Polska Norweżka uraziłam kogoś swoim zapytaniem na tym forum? Nie sądzę. Oczekiwałam tylko odpowiedzi od życzliwych osób w tym temacie, a nie zbędnych komentarzy..słoma z butów wystaje. Przykre jacy potrafią być rodacy dla bliźniego swego. Wstyd! Tffu!

Madrosc, albo totalna glupota nijak sie ma do miejsca urodzenia. Rodowita Norwezka moze byc glupia, jak i Polka. To nie ja powinnam sie wstydzic, tylko Ty. Zasuwasz poltora roku na czarnucha w Norwegii, zachodzisz w ciaze i ani Ty, ani Twoj rycerz nie macie zielonego pojecia, jak wypelnic prosty wniosek o laczenie rodzin. Nawet nie potrafiliscie sprawdzic, na stronie UDi, ze do tego wystarczy dowod osobisty. Zamiast pluc i warczec na forum, zacznij wiecej myslec i dzialac, bo dziecko w drodze, a rodzice w czarnej d....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(GosiaEn)
Wiking
Dziękuję bardzo Oliwia za informacje a Ty Anna Bak i cała zbędna reszta proszę grzecznie wypierdalać! Prosiłam o pomoc a nie krytykę. Ja wiem mniej więcej jak to wszystko wygląda,prosiłam tylko o pomoc osób które już to przerabiały. I jeszcze jedno Anna Bak-zajmij się lepiej swoim życiem,a nie ocenianiem i poniżaniem kogoś kogo nie znasz! bo za kogo Ty się uważasz hejterko?! Temat uważam za zamknięty. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Tak sie skalada, ze "Anna Bak i ta cala zbedna reszta" od kilku lat udziela porad na forum geniuszom Twojego pokroju. Co do krytyki, to jesli obnazasz swoja glupote na forum, to musisz sie liczyc rowniez z krytyka. Jesli nie jestes w stanie zaakceptowac krytyki, to nie pros na forum, tylko uderzaj prosto do firm, ktore skraja Cie na ladna kase i z usmiechem na twarzy zalatwia to, co, co ogarnieci ludzie zalatwiaja sami (korzystajac z mozgu).

Napisalam Ci w 1 moim poscie konkretnie i na temat (bo o to prosilas), ze do rejestracji na podstawie laczenia rodzin nie jest wmagany paszport, a jak juz ja zalatwisz, to w dlaszej kolejnosci wybierzesz sobie lekarza i bedziesz korzystac ze sluzby zdrowia. Niestety jakos nie zauwazylas tego, a moze nie chcialas zauwazyc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
iza nowak
(nowa2014)
Początkujący
anna bak ma duzo racji tutaj

z calym szacunkiem do przyszlej mamusi, ale jak to jest mozliwe byc tutaj tyle czasu na czarno...dajac sie zaplodnic a potem pytac po co? i gdzie? dlaczeg?

potem placza ze BV sie dobralo i robia reportaze w TVP,
wstyd
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
nowa2014 napisał:
anna bak ma duzo racji tutaj

z calym szacunkiem do przyszlej mamusi, ale jak to jest mozliwe byc tutaj tyle czasu na czarno...dajac sie zaplodnic a potem pytac po co? i gdzie? dlaczeg?

potem placza ze BV sie dobralo i robia reportaze w TVP,
wstyd

Albo to "przemyślana" akacja żeby złapać chłopa na dziecko i wcale nie musiała tu nic na czarno robić, mogła nic nie robić przez te 1.5 roku...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(GosiaEn)
Wiking
Joseph napisał:
nowa2014 napisał:
anna bak ma duzo racji tutaj

z calym szacunkiem do przyszlej mamusi, ale jak to jest mozliwe byc tutaj tyle czasu na czarno...dajac sie zaplodnic a potem pytac po co? i gdzie? dlaczeg?

potem placza ze BV sie dobralo i robia reportaze w TVP,
wstyd

Albo to "przemyślana" akacja żeby złapać chłopa na dziecko i wcale nie musiała tu nic na czarno robić, mogła nic nie robić przez te 1.5 roku...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(GosiaEn)
Wiking
Napisalam Ci w 1 moim poscie konkretnie i na temat (bo o to prosilas), ze do rejestracji na podstawie laczenia rodzin nie jest wmagany paszport, a jak juz ja zalatwisz, to w dlaszej kolejnosci wybierzesz sobie lekarza i bedziesz korzystac ze sluzby zdrowia. Niestety jakos nie zauwazylas tego, a moze nie chcialas zauwazyc.[/quote]

Owszem, napisałaś i na tym trzeba było zakończyć! Ale za chwilę chyba uznałaś, że byłaś zbyt grzeczna i pomocna, musiałaś dodać coś od siebie i pojechać jak bardzo pomocni "dżentelmeni" nieskalani wysoką kulturą osobistą! Wstyd i żenada! I dzięki takim jak Wy żmije wyrasta opinia, że na obczyźnie Polak Polakowi wilkiem! Dzięki raz jeszcze za "pomoc"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Wiking
Droga Margareth to nie jest miejsce do zadawania pytan i szukania jakichkolwiek informacji,to jest miejsce w którym zbiera się najgorszy motłoch o najniższym ilorazie inteligencji,ale za to duzym stopniu agresji,po to tylko żeby pokazać klatę,cycki i umieśnioną od jeżdzenia na mopie dupę.proponuje zapytać u żródła i darować sobie to pseudoforum
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok