Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czy jest tu jakaś przyszła mamusia bez nr personalnego? - Norwegia

8 Postów

(GosiaEn)
Wiking
Witam,mam kilka pytań odnośnie prowadzenia ciąży w NO. Dodam iż nie mam nr personalnego,ale partner pracuje legalnie i posiada stały numer personalny. Czy program łączenia rodzin dotyczy też par narzeczonych? Jak wyglądają wszystkie procedury jeżeli chodzi o lekarza? muszę chodzić na prywatne wizyty czy mam prawo do refundowanych? Pozdrawiam i dziękuję za wszelkie informacje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Partner musi na Politi napisać oświadczenie, że będzie cię kochał jeszcze ze dwa lata
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Wiking
Hej mam ten sam problem i się zastanawiam jak to wszystko ogarnac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
iza nowak
(nowa2014)
Początkujący
GosiaEn napisał:
Witam,mam kilka pytań odnośnie prowadzenia ciąży w NO. Dodam iż nie mam nr personalnego,ale partner pracuje legalnie i posiada stały numer personalny. Czy program łączenia rodzin dotyczy też par narzeczonych? Jak wyglądają wszystkie procedury jeżeli chodzi o lekarza? muszę chodzić na prywatne wizyty czy mam prawo do refundowanych? Pozdrawiam i dziękuję za wszelkie informacje

TO ZGLOS SIE NA POLICJE I DADZA CI NR PERSONALNY , CHYBA ZE ZNOWU PRZYJECHALA KOLEJNA DZIEWCZYNA ZEBY TU URODZIC I ZGARNAC BECIKOWE I DO POLSZY
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
kinga m
(agnik)
Wiking
kobiety bedace w ciazy maja wszystkie wizyty za darmo.w 20 tyg jest robione usg,wizyty sa co miesiac jezeli jest potrzeba czestrzych wizyt mozna przychodzic o kazdej poze.na kazdej wizycie jest badana krew i mocz mierzony brzuch nasza waga puls nasz i dziecka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Wiking
Ale jeśli się nie ma nr per..?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
kinga m
(agnik)
Wiking
a to niewiem najlepiej jak partner zapyta na policji
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
kinga m
(agnik)
Wiking
w kazdym badz razie trzeba tu siedziec i chodzic na wizyty
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(GosiaEn)
Wiking
Bardzo dziękuję za odpowiedz, nie jestem zarejestrowana na policji mimo iż jestem tu już ponad 1,5 roku. Teraz będąc w PL muszę wyrobić nowy paszport i wtedy niezwłocznie zarejestruje się na policji, bo chyba paszport jest konieczny? Gdzie i do jakiego lekarza powinnam się zgłosić jeżeli chciałabym mieć refundowane wizyty? A może jakaś instytucja może Nas wprowadzić w te wszystkie procedury? Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
GosiaEn napisał:
(...) nie jestem zarejestrowana na policji mimo iż jestem tu już ponad 1,5 roku. (...) Gdzie i do jakiego lekarza powinnam się zgłosić jeżeli chciałabym mieć refundowane wizyty? A może jakaś instytucja może Nas wprowadzić w te wszystkie procedury? Pozdrawiam

Nie, ja nie wierze...
Blagam, napisz ze zartujesz...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok