Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Czytali temat:
ANDRZEJ LACH Barbara Barbaraa (3242 niezalogowanych)
23 Posty
Marta Andruszkiewicz
(tusiek1985)
Wiking
Jeśli chodzi o przeprowadzkę to ja chciałabym już w tej chwili, ale niestety musimy jeszcze pozamykać wiele spraw związanych z życiem tutaj w Polsce (sprzedać mieszkanie, ale z tym to długa historia) jednak myślę że powinniśmy się najpóźniej do końca roku wyrobić ze wszystkim. Chciałabym żeby starszy syn zaczął już szkołę w Norwegii.
Cieszę się, że tutaj mogę znaleźć kogoś kto mnie poprze w mojej decyzji, bo moja najbliższa rodzina (mama, tata, siostra) niestety nie ułatwiają mi tego, a wręcz przeciwnie - próbują wszystko przedstawić w ciemnych barwach, a oprócz nich w sumie nic w Polsce mnie nie trzyma.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
tusiek1975 i magnolia, a dokladnie gdzie bedziecie po przeprowadzce? Duze miasto czy mniejsze?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
670 Postów
Dorota K..
(Jasna)
Wyjadacz
Witam Mnie też to czeka.. tj przeprowadzka. Az strach się bać!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
Jasna,nie bedzie tak zle
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Ela Brondel
(magnolia)
Wiking
Tusiek to czeka cię duzo pracy! duzo pakowania, szukanie transportu-bo napewno sporo rzeczy trzeba zabrać ze sobą itd.
A byłaś juz w odwiedzinach u męza?

Ja sie nie dziwię twojej rodzinie, że tak reagują...to niewiedza, strach przed nieznanym ,nie mogą sobie wyobrazić że gdzieś indziej można mieszkać i żyć i w ogóle zmienić swoje życie o 180stopni.
To jest nie do pojęcia dla nich.

Aga ja bym mieszkała w Bergen jesli sie zdecyduję.

Miłego wieczoru.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
magnolia,to na pewno dasz sobie rade jak sie zdecydujesz W Bergen mieszka duzo polakow i mam z dziecmi na pewno tez
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Marta Andruszkiewicz
(tusiek1985)
Wiking
Przeraża mnie to pakowanie i cały ten galimatias z przeprowadzką związany, a rzeczy fakt trochę jest do przewiezienia, już tak myślałam czy po prostu tego co najmniej potrzebne już nie zapakować mężowi i jak będzie po urlopie jechał z powrotem do Norwegii żeby zabrał ze sobą.
Jeszcze nie byłam u męża w odwiedzinach Dlatego nawet nie mam pojęcia jak tam jest jak wygląda tam życie - tylko tyle co z opowiadań męża i koleżanki, która mieszka już od roku w Norwegii.
Po przeprowadzce będę mieszkać 18 km od Fiska, z tego co wiem tam już mieszkają jakieś polskie rodzinki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(monisia100)
Wiking
hej dziewczyny wiecie morze czy w szpitalu w Stavanger jest jakiś polski lekarz lub połozna ??? z gory dziekuje za odp
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Ela Brondel
(magnolia)
Wiking
Hej

Tusiek moze nie warto niektórych rzeczy ciągnąć ze soba?czlowiek nazbiera tego a potem nie wiadomo co z tym zrobićmieszkanie w którym będziecie mieszkać może nie wchlonąć wszystkich drobiazgów

A czy Twoja kolezanka tez mieszka w tej miejscowosci? raźniej by Ci było, ale poza tym i tak będziesz miała zajęcie przy dzieciach i mało czasu na zmartwienia
Ja to widze po sobie, mam pewne rzeczy do zrobienia przy swoim małym i on mi nadaje rytm całego dnia tygodnia...obiadki, spacerki, zabawy...dopiero jak on idzie spać to ja mam czas na przemyslenia ...jak nie usne zaraz przy nim
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Ela Brondel
(magnolia)
Wiking
Aga kilka postow wczesniej napisałaś, że włosy ci pieknie rosną w ciąży...Tez tak miałam, a potem 3miesiace po porodzie zaczęły wychodzić ze zdwojoną siłą no ale poczytałam troche i to calkiem normalna sprawa - to tak na przyszłosć jakbys sie zaniepokoiła takim zjawiskiem.
Teraz od ok miesiąca też mi wychodzą, ale to juz nie jest razcej ok i muszę sobie zrobić wyniki jak wrócę do pl, bo może to jakaś anemia sie przyplatała.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok