Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Kto zna firmę NV Service AS - Norwegia

2 Posty
Wiking
Witam. Proszę o pomoc , kto zna firmę NV Service AS dostałem od nich ofertę pracy do Rorvik na stocznie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
kozzbinor
(kozzbinor)
Wiking
Uważaj to jest były genfer
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
supik napisał:
Witam. Proszę o pomoc , kto zna firmę NV Service AS dostałem od nich ofertę pracy do Rorvik na stocznie. Uważaj na tą firmę, to jakiś polski dziwoląg przeniesiony na Norweski grunt. Moim zdaniem to firma która łapie ludzi do pracy sprawdza ich umiejętności zawodowe i sprzedaje dalej innym firmom stoczniowym na pniu.
Ta firma nie ma prawa spisywać umów o pracę, ponieważ nie jest zarejestrowana w NAV-aa. Jeżeli natomiast, dadzą do podpisania jakąkolwiek umowę z własną nazwą w tytule, to będzie to umowa nielegalna i nie mająca żadnego umocowania prawnego.
Na pewno po akceptacji zawodowej, proponują pomoc w założeniu firmy jednoosobowej i całe koszta spadają wtedy na takim nieszczęśniku.
To moim zdaniem zwykłe hieny które żerują na niewiedzy naciągniętych zwykłych fizycznych ludzi. Białe niewolnictwo i nic więcej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok