Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Mariusz G Marcin Wasąg Rafał Chachurski Tomasz K Kamil Kamsonik Grzegorz Krupa Krzyszt Kris Michal82 Białkowski Wojciech Piotr (4695 niezalogowanych)
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
jeszcze jedna tabelka ... stosunek niemieckich do reszty ? ... no, raczej mniej niz wiecej...


Her er hele lista over de 20 mest solgte bilmodellene i 2009:

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
ulv72 napisał:
jasta102 napisał:
Obywatelu Sethur taki filmik to można nazbierać jak się konie na lodzie przewracają chociaż mają cztery nogi Co się tyczy rudej na Hyundaiu to może chcesz się założyć o poważne pieniądze, że mało który z klasy średniej przetrwa z całą blachą dłużej od takowej chociażby sonaty. Wypatrz sobie gdzieś powiedzmy sonatę z 1996 i odpowiednika z rocznika chociażby passata dowolnego merca czy bmw. I sprawdź gdzie blachy lepsze. Widzę, że dalej mnie nie rozumiesz. Mnie ciekawi dlaczego oni będąc prawie najbogatsi na świecie tak kurczowo trzymają się niemieckiego szajsu? Oj chyba nie widziałem tu infinity, leksusa, accury, mustanga. Nawet takie hondy to chyba nie znane. Ale to chyba prawda, że smoking to dopiero w 3 pokoleniu dobrze leży. No oni jeszcze w 3 go nie noszą


hondy nieznane ... no tez niezle pojechales ...


Ja bym sie cieszyl majac taki niszowy bolid.. Ile to pali?.. tak po polsku zapytam..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
7,2 srednia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
no a znalazł się jakiś lexus, czy też się myliłem? bo w Polsce to widziałem lexusa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
na finn.no jest na te chwile 87 do sprzedania, mozna zalozyc, ze wiekszosc na norweskich blachach... 13 sztuk z 2010 wiec pewnie nowe... czyli przyjmijmy, ze te 60 sztuk przynajmniej jezdzilo juz po norweskich drogach
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Kurde(!) obywatelu jasta102.. Sprawdz GPS.. moze Ty w Niemczech jestes(?)..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
202 Posty
Agnieszka N.
(AgaN)
Stały Bywalec
dziekie chlopcy za pomoc..juz kupilam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów

(majka2101)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok