Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

dane personalne a telefon - Norwegia

Czytali temat:
jan wino Grzegorz G. Patrycja R.... marian wnuk Jan Kowalski zic zac Agnieszka Zamecka Karol11 Kamil Mazur Violetta Kol (4802 niezalogowanych)
1 Post

(olinka)
Wiking
Kochani zauważyłam że wszystkich tu mozna nas "namierzyć" przez norweskie ksiazki telefoniczne . Wystarczy wpisać nazwisko lub imie i wyskakują wszystkie dane, lub odwrotnie
Nie chcę by mój np ex znał moj nr tel ,wiec jak to zrobic by tego uniknac?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(olinka)
Wiking
i jeszcze jedno, wstyd sie przyznac jestem tu 2 tyg. a jeszcze nie mam nr.
Jaki polecacie i co jest potrzebne by załatwic ? lepiej na karte ?
No wiecie odnośnie tematu wyżej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Jeśli kupujesz telefon lub kartę sim z numerem wypełniasz papierek ze swoimi danymi, jest na nim miejsce, gdzie możesz sobie zaznaczyć, czy chcesz, aby twój numer wyświetlał się w Gulesider. Możesz sobie również zażyczyć, aby się nie wyświetlał. To, że numery są tu ogólnie dostępne nie znaczy, że nie możesz mieć numeru zastrzeżonego. Jest taka opcja.
Co do tego jaka sieć oraz abonament czy karta, to zależy od twoich potrzeb. Ja miałam i na kartę i na abonament (ta opcja na pewno jest tańsza), a sieci Telenor i NetCom całkiem OK. Nie wiem, czemu większość Polaków korzysta z Lebara, bo kiepsko działa, wszyscy znajomi narzekają. Ja miałam i w Telenor, a teraz mam w NetCom, bo dali mi telefon, który chciałam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(ankaper)
Wiking
olinka napisał:
Kochani zauważyłam że wszystkich tu mozna nas "namierzyć" przez norweskie ksiazki telefoniczne . Wystarczy wpisać nazwisko lub imie i wyskakują wszystkie dane, lub odwrotnie
Nie chcę by mój np ex znał moj nr tel ,wiec jak to zrobic by tego uniknac?

Mozna takze sprawdzic ile kto zarabia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(olinka)
Wiking
ankaper napisał:
olinka napisał:
Kochani zauważyłam że wszystkich tu mozna nas "namierzyć" przez norweskie ksiazki telefoniczne . Wystarczy wpisać nazwisko lub imie i wyskakują wszystkie dane, lub odwrotnie
Nie chcę by mój np ex znał moj nr tel ,wiec jak to zrobic by tego uniknac?

Mozna takze sprawdzic ile kto zarabia.


Żartujesz sobie ze mnie?!!
to juz całkiem byłaby przesada
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(olinka)
Wiking
byłaby ,upss cofam sie w tej głuszy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(ankaper)
Wiking
Nie bylaby przesada bo to jest prawda. Wejdz na strone skattelister.no/ i wpisz nazwisko i imie kogos kto pracowal w Norwegi w 2008 roku a na pewno dowiesz sie ile zarobil. Najnowsze dochody sa z roku 2008.
2009 r bedzie dostepny juz niedlugo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
636 Postów
Wyjadacz
olinka napisał:
[quote]ankaper napisał:
olinka napisał:
Kochani zauważyłam że wszystkich tu mozna nas "namierzyć" przez norweskie ksiazki telefoniczne . Wystarczy wpisać nazwisko lub imie i wyskakują wszystkie dane, lub odwrotnie
Nie chcę by mój np ex znał moj nr tel ,wiec jak to zrobic by tego uniknac?

Mozna takze sprawdzic ile kto zarabia.


Żartujesz sobie ze mnie?!!
to juz całkiem była by przesada[/quote
Wszystko mozna sprawdzic, zarobki po wpisaniu imienia i nazwiska,adres po wpisaniu nr.telefonu, wlasciciela samochodu wraz z numerem tel.i innymi danymi jeszcze po wpisaniu nr. rejestracyjnego.
Tu nie ma ochrony danych osobowych, jak w PL.
pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
na karte Lebara lebara.no/Default.aspx
abonament niewiem, ale moim zdaniem jest mniej korzystny chyba ze godzinami gadasz przez telefon, to mozna sie zastananwiac, a tak na krate to Lebara spelnia oczekiwania, w sieci polaczenie kosztuje 1 korone i 300 min za darmo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
636 Postów
Wyjadacz
ania_s napisał:
na karte Lebara lebara.no/Default.aspx
abonament niewiem, ale moim zdaniem jest mniej korzystny chyba ze godzinami gadasz przez telefon, to mozna sie zastananwiac, a tak na krate to Lebara spelnia oczekiwania, w sieci polaczenie kosztuje 1 korone i 300 min za darmo

Tak, ale pod warunkiem ze dzwonisz na Lebare a za inne cie zerzna podwojnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok