Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

197 Postów
Antoni Perez
(PeReZ)
Stały Bywalec
Ja w Stavanger bez problemu i bez naklejek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
mczuba88
(mczuba88)
Wiking
No widzisz, można.. Tylko Stvanger trochę daleko...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
mczuba88
(mczuba88)
Wiking
Witam ponownie.
Dzisiaj byłem w Oslo, i tam zatwierdzili mi Homologację i żadnej naklejki nie wymagają, ale muszę jeszcze raz przetłumaczyć instrukcję obsługi, bo tą sam sobie tłumaczyłem przez google translatora i mówią, że ciężko to zrozumieć. I tutaj moja prośba, czy ktoś z was ma w miarę dobrze przetłumaczoną instrukcję do LPG(najlepiej przez tłumacza albo kogoś kto dobrze zna Norweski).
Ja mam staga 300, ale może być do czegoś innego, już sobie pozmieniam to co będzie trzeba.
Proszę pomóżcie!! Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
stivencom
(stivencom)
Wiking
Witam moglbys podac dokladniejsze namiary gdzie w Stavanger wbiles gas.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Shaun Cassidy
(Shaun_Cassidy)
Wiking
odswiezam temat.
ktos zrobilby jakas liste co potrzeba zeby zamontowac LPG w PL w aucie o norweskich numerach rej. i przyprowadzic tutaj do godkjenningu.
jakie trzeba miec dokumenty pkt 1 pkt 2pkt 3 itd oraz czy sama instalacja jest taka sama w PL jak w NO.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów

(rs2580)
Wiking
Podłączam się do pytania. Też chciałbym instalację gazową zamontować do auta i tylko zastanawiam się na jakie problemy mogę się natknąć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
rs2580 napisał:
Podłączam się do pytania. Też chciałbym instalację gazową zamontować do auta .

Temat walkowany cztery lata.
Jaki problem poszukac informacji na ten temat na stronach urzedowych odpowiedzialnych za w\w?

rs2580 napisał:
tylko zastanawiam się na jakie problemy mogę się natknąć.

To jak juz sie zastanowisz, zadaj konkretne pytanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów

(rs2580)
Wiking
Ktoś przerabiał temat niedawno i mógłby coś podpowiedzieć?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów

(rs2580)
Wiking
No to sam napiszę skoro nikt nie wie.
Można założyć w polsce instalację gazową do auta na norweskich blachach. Warunek jest taki, że do tej instalacji producent ma europejską homologację R115. Dokument ten ma też związek z tym w jakiej normie emisji spalin EURO wyprodukowany był samochód. Mój ma EURO4. Dla niższych mogą być łagodniejsze formalności.
Ten papier jest wydawany przez instalatora i z tym dokumentem można zalegalizować instalację w Norwegii.
W przypadku mojego auta t.j. Subaru 2.0 165KM mogę jedynie reflektować na instalację od firmy PRINZ. Tylko oni mają R115 dla mojej wersji silnika.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok