Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Magda lena anakondaa Jakaś tam (11364 niezalogowanych)
1564 Posty
Maniak
Kowalski10 napisał:
Dino napisał:
Kowalski10 napisał:
paco napisał:
mozna by odpalic mu msconfig i wylaczyc raz na zawsze zbedne programy startujace z systemem, szybko i bezbolesnie

Swego czasu tak porobilem, poswiecilem na to pol dnia. I teraz pytanko /bo nie wiem/, co sie dzieje, po ilus tam aktualizacjach systemu? Czy nie trzeba zrobic ponownego remanentu w msconfig...


   Nie trzeba, chyba że doinstalujesz w międzyczasie jakieś programy zapychające system. Zalecam dość ostrożne i rozważne korzystanie z msconfig, można wyłączyć o jeden proces za dużo .


Wiem, robilem to na podstawie bardzo szczegolowego opisu dla polamatorow /jak ja/, znalezionego gdzies na forum komputerowym.


   Domyślam się, inaczej pochwaliłbyś się efektami . Napisałem to głównie dla tych, co zechcą tam pogrzebać pod wpływem chwili.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalski10)
Wiking
Hilton napisał:
Przepraszam bardzo, ale
ALE TACY PAŃSTWO JAK Cyganeczka, Dino, Kowalski... zamulacie mi mój watek!! To jest dział tematów technicznych. A jak nazwa wskazuje, bo jeszcze z podstawówki pamiętam ptrzedmiot "praca - technika" , tu sie robi na drutach szalik, szydełkuje sie albo robi karmnik dla ptaków. A nie jakies gadanie o komputerach, defragmentacji itp.
Ja was moge zdefragmentowac tak, ze az Kowalski bedzie miał problem egzystencjalny.




Nawiazujac do tematu:

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak
Kowalski10 napisał:
Hilton napisał:
Przepraszam bardzo, ale
ALE TACY PAŃSTWO JAK Cyganeczka, Dino, Kowalski... zamulacie mi mój watek!! To jest dział tematów technicznych. A jak nazwa wskazuje, bo jeszcze z podstawówki pamiętam ptrzedmiot "praca - technika" , tu sie robi na drutach szalik, szydełkuje sie albo robi karmnik dla ptaków. A nie jakies gadanie o komputerach, defragmentacji itp.
Ja was moge zdefragmentowac tak, ze az Kowalski bedzie miał problem egzystencjalny.




Nawiazujac do tematu:



   Coś marnie podeszli do tematu. W szkole podstawowej wykonywaliśmy podobne urządzonko dokonując odpowiedniego połączenia elementów dwóch spinaczy, bez żadnej obróbki i dodatków. Dało się je wykonać w kilkanaście sekund, a z uwagi na większe napięcie sprężyny, strzelało mocniej niż to na filmie. Po uzupełnieniu o draskę strzelało płonącymi zapałkami , super zabawka, polecam .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalski10)
Wiking
Dino napisał:
Kowalski10 napisał:
Hilton napisał:
Przepraszam bardzo, ale
ALE TACY PAŃSTWO JAK Cyganeczka, Dino, Kowalski... zamulacie mi mój watek!! To jest dział tematów technicznych. A jak nazwa wskazuje, bo jeszcze z podstawówki pamiętam ptrzedmiot "praca - technika" , tu sie robi na drutach szalik, szydełkuje sie albo robi karmnik dla ptaków. A nie jakies gadanie o komputerach, defragmentacji itp.
Ja was moge zdefragmentowac tak, ze az Kowalski bedzie miał problem egzystencjalny.




Nawiazujac do tematu:



   Coś marnie podeszli do tematu. W szkole podstawowej wykonywaliśmy podobne urządzonko dokonując odpowiedniego połączenia elementów dwóch spinaczy, bez żadnej obróbki i dodatków. Dało się je wykonać w kilkanaście sekund, a z uwagi na większe napięcie sprężyny, strzelało mocniej niż to na filmie. Po uzupełnieniu o draskę strzelało płonącymi zapałkami , super zabawka, polecam .


aaa, przypomniales mi, bylo cos takiego, bylo...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak

   Była to jedna z mód szkolnych. Z tego powodu masowo znikały z domów drewniane spinacze .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
Swego czasu była też moda na proce.
Z początku strzelano z papierowych pocisków,później zaczęto robić z cienkiego drutu bolce,i nie była to wcale przyjemność dla tego co oberwał
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalski10)
Wiking
retier1 napisał:
Swego czasu była też moda na proce.
Z początku strzelano z papierowych pocisków,później zaczęto robić z cienkiego drutu bolce,i nie była to wcale przyjemność dla tego co oberwał


a Ty Retier jakich uzywales??

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
Kowalski10 napisał:
retier1 napisał:
Swego czasu była też moda na proce.
Z początku strzelano z papierowych pocisków,później zaczęto robić z cienkiego drutu bolce,i nie była to wcale przyjemność dla tego co oberwał


a Ty Retier jakich uzywales??



Byłem gentelmen
Dziewczyny dostawały papierem,a chłopaki drutem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalski10)
Wiking
retier1 napisał:
Kowalski10 napisał:
retier1 napisał:
Swego czasu była też moda na proce.
Z początku strzelano z papierowych pocisków,później zaczęto robić z cienkiego drutu bolce,i nie była to wcale przyjemność dla tego co oberwał


a Ty Retier jakich uzywales??



Byłem gentelmen
Dziewczyny dostawały papierem,a chłopaki drutem


oj, z tego co widze, to wciaz jestes dzentelmen....

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
A ja byłam sprawiedliwa dla dziewczyn i dla chłopaków.Wszyscy dostawali kulkami z plasteliny wydmuchiwanymi ze słomki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok