Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

myCall internet. - Norwegia

10 Postów
Karolina K
(malo0)
Wiking
witam,
zakupiłam ostatnio pakiet value za 199 koron.
jest tam internet 500mb i tego dotyczy moje pytanie
Czy tylko mi zżera tak dużo internetu ? za przeglądnie stron może przez 20 minut zeżarło mi prawie 70 mb a nic nie ściągałam, tylko onet itp ;/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów
sebastian sebastian
(sebaseba)
Stały Bywalec
Onet,zapewne Tvn i Gazete Wyborcza,wiec sie nie dziw,ze zezarlo...A tak bez ironii majac otwarte apki typu Fb,Gmail i inne zjada na bierzaco.Polecam dobry abonament.pozdrawiam z przewianego wiatrem Kleppe
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
Mycall ex. Lebara oszukuje ja zmienilem bo tez mialem dosc uciekania MB obecnie nie jestem w stane przekroczyc 1gb uzywam internetu non stop radio itd

gdzie tak licza na pewno nie w telenor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
bodys napisał:
SENTEX napisał:
malo0 napisał:
witam,
zakupiłam ostatnio pakiet value za 199 koron.
jest tam internet 500mb i tego dotyczy moje pytanie
Czy tylko mi zżera tak dużo internetu ? za przeglądnie stron może przez 20 minut zeżarło mi prawie 70 mb a nic nie ściągałam, tylko onet itp ;/


Mycall ex. Lebara oszukuje ja zmienilem bo tez mialem dosc uciekania MB obecnie nie jestem w stane przekroczyc 1gb uzywam internetu non stop radio itd


chyba tu troszeczkę pierdolisz...Radio w jakości internetowej zdolnej do słuchania muzyki to 128 kbit/h,czyli ok 56 MB/h.
Chyba,że wolisz jakiś kosmiczny szum zamiast muzyki...


Co ty będziesz "inżynierowi" insynuował że pierdoli głupoty........
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Karol Pitek
(karol3)
Wyjadacz
bodys napisał:
chyba tu troszeczkę pierdolisz...Radio w jakości internetowej zdolnej do słuchania muzyki to 128 kbit/h,czyli ok 56 MB/h.
Chyba,że wolisz jakiś kosmiczny szum zamiast muzyki...
by się zgadzało, gdyby zamiast 128kbit/h było 128kbps
a poza tym skoro jest możliwość słuchania przy 56 czy nawet 32kbps to dlaczego nie? Jak ktoś lubi zniekształcenia albo po prostu ich nie zauważa...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Marcin E
(Misiek71)
Wiking
Witam. Jakiej sieci kupic starter? Obecnie posiadam my call ale codziennie zjada mi doladowanie za 50 koron. Masakra jakas.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
malo0 napisał:
witam,
zakupiłam ostatnio pakiet value za 199 koron.
jest tam internet 500mb i tego dotyczy moje pytanie
Czy tylko mi zżera tak dużo internetu ? za przeglądnie stron może przez 20 minut zeżarło mi prawie 70 mb a nic nie ściągałam, tylko onet itp ;/

a przysięgniesz z ręką na piersi niewiasto, że
telefon pierwsze co nie zrobił to nie pobrał aktualizacji do szeregu syfiastych i nikomu do niczego nie potrzebnych aplikacji,które masz pościągane na aparat
nie ma takiej siły, aby inteligentna osoba przeglądając w jeden dzień dużo stron
poza muzyka i filmami zużyła 70 MB
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Misiek71 napisał:
Witam. Jakiej sieci kupic starter? Obecnie posiadam my call ale codziennie zjada mi doladowanie za 50 koron. Masakra jakas.
najpierw odwiedź jakiś kościół rzymskokatolicki i leż tam krzyżem przez 30 minut
w podzience, że cię muślimy żywcem nie zjedli, czy też nie zgwałcili w Królestwie
po powrocie z Kościoła sprawdź na stronach Mycall,co i zai le jest w abonamencie, a co przy doładowaniach gotówkowych
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Marcin E
(Misiek71)
Wiking
Dzieki za cenna porade. Odnosnie kosciola-niepraktykuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
Tele 2 mam od półtorej roku, w abonamencie mam 1GB.
Korzystając około 4 do 5 godzin dziennie z neta, od poniedziałku do piątku, przeglądając między innymi, takie strony jak fb czy mn, pod koniec miesiąca rozliczeniowego dobijam do limitu.
Niedługie filmiki na You Tube rzadko, może kilka w skali miesiąca.

Jasta coś tam pisał na temat aktualizacji.
Aktualizacje pobierane są automatycznie, gdy jestem w domu i telefon łączy się z Wi-Fi, nigdy na transferze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok