Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Pilnie sprzedam pralkę automat i zamrażarkę - Norwegia

Czytali temat:
Stan Kas mart enty KRZYSZTOF MARCINIAK N O Mariusz 27 noregg Oslo Fasade AS Kamila199517 Riggman (2766 niezalogowanych)
4 Posty
Wiking
Jak w temacie pilnie sprzedam pralkę automat, bardzo dobrej firmy oraz zamrażarkę chyba jeszcze na gwarancji wys ok 1.50,szer ok 80cm z powodu wyjazdu do Polski.Kontakt sms tel 669-899-291 Nina
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Drammen ?????????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
dawid pawlowicz
(dawidpaw)
Wiking
cena marka , stan,rocznik , ile litrow zamrazarka?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Grzegorz Figiel
(GAGARIN1410)
Wiking
Proszę napisać jaka miejscowość.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Wiking
Miejscowość Drammen,od 11 do 16 stycznia będę w Norwegii.zamrażarka ok 90litrów wys.ok 140,szer ok.85,cena zamrażarki to 1700kr,ponieważ ma małe zarysowanie u dołu i malutkie wgniecenie mało widoczne,ale jest w 100 procentach sprawna ,jeszcze na gwarancji, kupiłam niecały rok temu w sklepie za 2700kr w promocji.Pralka automat używana ,też 100 procent sprawna ,firmy Aristona cena 2000kr kr,kupiłam za 3300kr też nie spełana rok temu.Mam również na sprzedanie łóżeczko dziecięce jasne drewniane,rozsówane szer ok 80cm,dł od ok 140 do 180cm cena 500kr,a także kojec metalowy w kształcie sześciokąta,możliwość ustawienia w prostokąt itp.stan bardzo dobry cena 800 kr,oraz krzesełko do karmienia z regulowanym oparciem i wysokością stan bardzo dobry - cena 400 kr,do łóżeczka kojca i krzesełka dodam gratis trochę zabawek dla dziecka.Tel 669-899-291
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów

(mario78pt)
Wiking
1700kr to nowa kosztuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Wiking
pralka i zamrażarka do małej negocjacji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wstawski Rafał
(Wstawski Rafał)
Wiking
Chcę kupić pralkę automatyczną dobra uzywana
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wstawski Rafał
(Wstawski Rafał)
Wiking
Chętni kupię gzie Iza ile
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ewa chmielewska
(Ewa chmielewska)
Wiking
Hey jaka cena
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok