Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Agnieszka R. Daria Szczęsna Grzegorz Sokół Kraszewski Marcin Dobromirspoleczny (6780 niezalogowanych)
158 Postów

(katrin2600)
Stały Bywalec
jak milo ze nas tu tyle
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Beata Walkowiak
(bieata)
Wiking
Hej,nazywam się Beata,w Stavanger mieszkam od dwóch tygodni.Mam dwie córeczki 14 i 7 lat,mieszkam niedaleko johannes skole,tam moja młodsza corka chodzi do szkoły
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(ANNNAA)
Wiking
Czesc mamuski. Podpowiedzcie mi co mam zrobic. Przyjechalam tu poslalam dziecko do szkoly odrazu. Nie zdazylam sie jeszcze zarejestrowac jako osoba poszukujaca pracy i zadzwonili z socjaltjenesten,ze mam sie do nich zglosic. Poniewaz dziecko chodzi do szkoly a ja nie mam jeszcze stalej pracy.Jutro ide zarejestrowac sie,ale nie wiem czy najpierw mam isc do UDI czy odrazu do NAV? Dziekuje za wszystkie odpowiedzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(Patrycja84)
Wiking
Widze, ze wiekszosc jest ze Stavanger. Ja niestety z Haugesund Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty

(ja_ona)
Początkujący
Nie przejmuj sie, ja jestem z Hommersaku i tez nikogo tutaj na forum nie spotkałam . POzdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(eeewa)
Wiking
Czy ktos moze odpowiedziec na post ANNNAA? Ktory jest wyzej troche....dziewczyna czeka z pewnoscia na odp. A ja nie orientuje sie w tym temacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Beata Walkowiak
(bieata)
Wiking
Hej,rozmawiałam z mezem na ten temat i powiedział ze obowiązkiem osoby przyjeżdżającej do Norwegii z chęcią osiedlenia się jest wystąpienie do UDI o pozwolenie na tymczasowy pobyt opholdtillatelse.Powinno zacząć się od tego ale nie jest nigdzie napisane ze nie nalezy stawiać się na wezwania innych urzędów pomimo braku takiego pozwolenia.Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(eeewa)
Wiking
ANNNAA napisał:
Czesc mamuski. Podpowiedzcie mi co mam zrobic. Przyjechalam tu poslalam dziecko do szkoly odrazu. Nie zdazylam sie jeszcze zarejestrowac jako osoba poszukujaca pracy i zadzwonili z socjaltjenesten,ze mam sie do nich zglosic. Poniewaz dziecko chodzi do szkoly a ja nie mam jeszcze stalej pracy.Jutro ide zarejestrowac sie,ale nie wiem czy najpierw mam isc do UDI czy odrazu do NAV? Dziekuje za wszystkie odpowiedziCzy ktos wie cos wiecej na ten temat?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Karolina Abram
(brazowooka)
Wiking
Witam, szukam mam na Soli a dokładnie na Skadberg. Mieszkam na Soli dopiero od miesiąca i trochę smutno samemu się spaceruje. Może jest ktoś chętny na spacerki, pogaduchy albo herbatkę?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów

(katrin2600)
Stały Bywalec
hejka ja nie mieszkam na soli ale na madli to jest jakies 7 km jesli bedziesz miala ktoregos dnia ochote sie spotkac to sie jakos zgadamy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok