Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Czytali temat:
Agnieszka R. Daria Szczęsna Grzegorz Sokół Kraszewski Marcin Dobromirspoleczny (6793 niezalogowanych)
158 Postów

(katrin2600)
Stały Bywalec
Hmm to tak calkiem niedaleko mnie mieszkasz mysle ze jakies spotkanie da sie zorganizowac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty

(olaoskar)
Wiking
Hej Madzia!!! Ja mieszkam na Stokka więc nie tak daleko.Mam syna 9 lat i córeczkę 4 latka.Fajnie byłoby sie spotkać i pogadać no i chłopacy pewnie znaleźli by wspólny język.Jak będziesz miała ochotę to daj znać może wyślij prywatną widomość to sie umówimy na jakiś dzień.Pozdrawiam Ola.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Magdalena Główka
(magdusiagl)
Wiking
Hej dziewczyny! Nawet nie wiecie jak mi miło, że sie odzywacie, to na prawdę wiele dla mnie znaczy, mam nadzieję, że lada dzień uda nam się spotkać i pogawędzić przy małej czarnej ( a mam naszą dobrą polską kawusię). Pozdrawiam gorąco..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty

(ja_ona)
Początkujący
Ehh...i znów tak daleko...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
ja_ona napisał:
Ehh...i znów tak daleko...

nie martw się tak,ja też nie mobilna jestem bo mąż auto do pracy zabiera ale są autobusy na całe szczęście w razie "w"
jeśli jakieś spotkanko przy kawusi odbędzie się do 10grudnia to będę szczęśliwa, bo tego dnia lecę do PL i wrócę dopiero 21 stycznia.Kawusię polską też jeszcze mam
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty

(ja_ona)
Początkujący
magdalena_d84 napisał:


nie martw się tak,ja też nie mobilna jestem bo mąż auto do pracy zabiera ale są autobusy na całe szczęście w razie "w"


Ale ja jestem mobilna ...tylko polskiej kawy nie mam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Magdalena Główka
(magdusiagl)
Wiking
Pati, Ciebie też kochana zapraszam i możemy zorganizować sobie babskie spotkanie w większym gronie i stworzyć super babiniec, Kasiu jak byś miała chęć to również dołącz do nas, będzie fajnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów

(katrin2600)
Stały Bywalec
magdusiagl napisał:
Pati, Ciebie też kochana zapraszam i możemy zorganizować sobie babskie spotkanie w większym gronie i stworzyć super babiniec, Kasiu jak byś miała chęć to również dołącz do nas, będzie fajnie
Ja z mila checia tylko najpier uporac sie mosze z przeziebieniem maluchow a tak jestem otwarta na propozycje i spotkania w milym kobiecym towarzystwie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty

(olaoskar)
Wiking
Ja też jestem za Zorganizujemy babskie spotkanie w większym gronie i będzie wesoło...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty

(ja_ona)
Początkujący
Byle po 7 grudniu, bo mój mąz ma 7 operacje...Madziu dzieki za pamięć
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok