Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1 Post

(niunia32)
Wiking
tak jest tylko muszę poszukać numeru do niej dam znac jak znajde !!jeżeli jesteś lub podejrzewasz ciążę to byłam w oslo u koleżanki i mnie tam do jakiejś lekarki zaprowadziła to powiedziała że Polki nie chętne są przychodzić z tym problemem -Bóg jeden wie co wtedy sobie pomyślała skoro mam wspaniałego męża i 2 wspaniałych dzieci.pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty

(olaoskar)
Wiking
Ja tez bym poprosila o ten numer telefonu.
Z gory dziekuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Joanna Słupek
(asik_23)
Wiking
Ja tez bardzo proszę o nr telefonu do Pani doktor. Dziekuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów
marek przydzial
(jelcyn1111)
Początkujący
pani dr. Wojtasinska pracuje w szpitalu w stavanger i nie prowadzi prywatnych praktyk.Musicie miec skierowanie do niej od swego rodzinnego lekarza
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
joanna mowinska
(asiulka_mazurka)
Wiking
witam wszystkich serdecznie czy ja tez moglabym prosic o nr do pani dr Marii Wojtasinskiej bede bardzo wdzieczna czekam na priv
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Róża Góral
(rozalka2)
Wiking
Hej dziewczyny
Ja też bym bardzo prosiła o namiary do polskiego ginekologa lub do sprawdzonego norweskiego, najlepiej który przyjmuje prywatnie. Z góry wielkie dzięki.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Justyna Leziak
(LjustynaL)
Wiking
Hej. Czy ja mogę prosic o nr tel do Pani ginekolog Wojtaśińskiej
Pilne
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Adriana Czerwionka
(Adrianka1985)
Wiking
Witam, nie dawno dowiedziałam sie,że jestem w ciży(taka miła niespodzianka), mieszkam w Norwegi- Stavanger i bardzo mi by sie przydała pomoc polskiej Pani Dr. Czy moge prosić o przesłanie nr tel do Pani ginekolg na mój nr tel ?(46219736) z góry serdeczne dzięki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
852 Posty

(kasiar12)
Maniak
Gratulacje
ja tez jestem w ciazy tak wiec moze w przyszlosci bedziemy sie mogly wybrac na jakis spacer co do Pani doktor moze bede wiedziala cos wiecej w piatek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
89 Postów
Karolina .....
(karolina09)
Początkujący
Dr. Wojtasińska nie przyjmuje prywatnie. Mozna iść do swojego lekarza pierwszego kontaktu i poprosic o skierowanie do niej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok