Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Towarzystwo - Norwegia

5 Postów
HejHo
(HejHo)
Wiking
Hej, konto na tym forum zostalo zalozone tylko i wylacznie na potrzebe tego posta.

Dziwnie to zabrzmi, prosze zeby nie oceniac.

Poszukuje kobiet w wieku 30-60 lat, ktore sie nudza w Stavanger. Juz opisuje o co chodzi:
Moja mama (lat 50), od jakiegos czasu jest na zwolnieniu chorobowym i niestety nudzi jej sie cholernie. Nie daje po sobie poznac (jak to mamy). Probuje sobie znalezc zajecia, ale wiadomo jak to wychodzi gdy czlowiek siedzi sam cale dnie. Ja(corka), niestety chodze i do pracy i szkoly. Poza tym mysle, ze mojej mamie jest najzywczajniej na swiecie potrzebna kolezanka. Dlatego zastanawiam sie, czy sa jakies Panie w stavanger, ktore sa w podobnej sytuacji w ktorej jest moja mama, a same jakos nie sa na tyle odwazne zeby o tym powiedziec.

Prosze o kontakt
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
prześlij mi foto mamy na priva
może coś się da załatwić
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
HejHo
(HejHo)
Wiking
Wystarczy ze zobaczylam twoje zdjecie. Nic sie nie da zalatwic.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
skąd wiesz co mama lubi?
jeszcze może Cię będzie po rękach całować z wdzięczności
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
HejHo
(HejHo)
Wiking
Nie sądzę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
no cóż młoda i ...no brak wiedzy ogólnej
a zasada jest taka
młoda sobie lubi ze starszym
a starsza wprost uwielbia jak ja młodszy zgłębi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
HejHo
(HejHo)
Wiking
Zrobmy tak, jak nie masz nic do powiedzenia madrego to moze po prostu sie nie odzywaj i nie zapychaj posta swoim idiotyzmem? Z gory dzieki. Nie pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
już chyba zapomniałaś, że to nie sobie tzw kolegi szukasz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
HejHo napisał:
Zrobmy tak, jak nie masz nic do powiedzenia madrego to moze po prostu sie nie odzywaj i nie zapychaj posta swoim idiotyzmem? Z gory dzieki. Nie pozdrawiam
-------
To rzeczywiscie jest absolutny despekt, gdy takie kuriozum jak Janek Stary, wtrynia sie po chamsku na miejsce, ktore potencjalnie ani chybi przynalezy do czlowieka doswiadczonego (przez los), intelektualnie rozbudzonego (okovita), o wszechogarniajacym patriotyzmie wyrazajacym sie nie tylko w darciu mordy sle i pierza na pioropusz polskiej husarii. A jego imie to... CYSIEK33. Bardzo polecam kontakt z tym indywiduum. Mamusia na pewno przy nim sie nie znudzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok