Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

5 Postów
Joanna B-L
(ASILA)
Wiking
Wczoraj się dowiedzieliśmy również, że ci ludzie szukali już szczęścia w innych krajach... a w Szkocji w 2009 roku zabrano im już jedno dziecko, nie wspomnę o dwóch (w moich oczach) porzuconych w Pl... bo kto zostawia swoje dzieci w kraju i układa sobie życie na nowo w innym miejscu...
...i teraz spotykamy ludzi przypadkiem, z braku znajomych, nawiązuje szybko kontakt... a tu zonk...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
HollyDolly1
(HollyDolly1)
Wiking
Do Eliza K . Nie cisnieniuj sie tak bo ci zylka peknie Masz racje w Polsce do domu sie ludzi nie zaprasza bo kazdy z nas cos w tym domu posiada i nie zaprasza do niego obcych. Tutaj w wynajmowanym mieszkaniu w ktorym nie nalezy do Ciebie i nie masz w nim zadnych wartosci materialnych nie widze przeciwskazan ... Mam sie bac ze mi ktos ukradnie moj 5 letni telewizor ? Takie mozna znalezc pod Lefalem czy Elkjopem w kontenerach i nie trzeba po domach chodzic zeby taki zawinac. A moze mam sir bac ze ktos mi majtki czy innego ciucha z szafy wyciagnie ? Trochu wiary w ludzi bo napewno wsrod nas sa tu ludzie uczciwi, ktorzy rowniez szukaja uczciwosci u drugich ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Joanna B-L
(ASILA)
Wiking
...oczywiście pieszę o ludziach, o których wspomniałam we wcześniejszej odpowiedzi...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
ASILA napisał:
[quote]Wczoraj się dowiedzieliśmy również, że ci ludzie szukali już szczęścia w innych krajach... a w Szkocji w 2009 roku zabrano im już jedno dziecko, nie wspomnę o dwóch (w moich oczach) porzuconych w Pl... bo kto zostawia swoje dzieci w kraju i układa sobie życie na nowo w innym miejscu...
...i teraz spotykamy ludzi przypadkiem, z braku znajomych, nawiązuje szybko kontakt... a tu zonk...[/quote
---------
Trafiliscie na zupełny odpad społeczny.Mechanizm psychologiczny ich reakcji jest prosty: poczuli się wzgardzeni i zieja chęcią zemsty za to. Rada: żadnego kontaktu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
HollyDolly1 napisał:
Do Eliza K . Nie cisnieniuj sie tak bo ci zylka peknie Masz racje w Polsce do domu sie ludzi nie zaprasza bo kazdy z nas cos w tym domu posiada i nie zaprasza do niego obcych. Tutaj w wynajmowanym mieszkaniu w ktorym nie nalezy do Ciebie i nie masz w nim zadnych wartosci materialnych nie widze przeciwskazan ... Mam sie bac ze mi ktos ukradnie moj 5 letni telewizor ? Takie mozna znalezc pod Lefalem czy Elkjopem w kontenerach i nie trzeba po domach chodzic zeby taki zawinac. A moze mam sir bac ze ktos mi majtki czy innego ciucha z szafy wyciagnie ? Trochu wiary w ludzi bo napewno wsrod nas sa tu ludzie uczciwi, ktorzy rowniez szukaja uczciwosci u drugich ...
---------
Fauny sposób myślenia....kto takie coś wpuszcza do Norwegii??????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
HollyDolly1
(HollyDolly1)
Wiking
Odpowiedzial ten ktory nie umie nawet sprawy popsutego bagazu w Wizzairze zalatwic....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
Josephvol.2 napisał:
HollyDolly1 napisał:
Do Eliza K . Nie cisnieniuj sie tak bo ci zylka peknie Masz racje w Polsce do domu sie ludzi nie zaprasza bo kazdy z nas cos w tym domu posiada i nie zaprasza do niego obcych. Tutaj w wynajmowanym mieszkaniu w ktorym nie nalezy do Ciebie i nie masz w nim zadnych wartosci materialnych nie widze przeciwskazan ... Mam sie bac ze mi ktos ukradnie moj 5 letni telewizor ? Takie mozna znalezc pod Lefalem czy Elkjopem w kontenerach i nie trzeba po domach chodzic zeby taki zawinac. A moze mam sir bac ze ktos mi majtki czy innego ciucha z szafy wyciagnie ? Trochu wiary w ludzi bo napewno wsrod nas sa tu ludzie uczciwi, ktorzy rowniez szukaja uczciwosci u drugich ...

No i jest wytłumaczenie, banalne. 100 tys Polakow w Norwegi mieszka w wynajetych mieszkaniach/ruderach i nic wartościowego nie ma... To każdego powinien zapraszać do nie siebie.

Nie jest możliwa sytuacja ze ktos ma tu dom/mieszkanie i bylekogo do siebie nie zaprosi, żeby mu czegoś z domu czy sąsiadowi z garażu nie ukradli...

Jakie szczęśliwe musi być życie takich jednostek co to takie proste wytłumaczenia mają na wszystko....

-----
10/10 !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
HollyDolly1 napisał:
Mam sie bac ze mi ktos ukradnie moj 5 letni telewizor ? Takie mozna znalezc pod Lefalem czy Elkjopem w kontenerach i nie trzeba po domach chodzic zeby taki zawinac.
Telewizor lub inny sprzet lezacy w kontenerze przy Elkjøp czy Lefdal jest wlasnascia tych sklepow. I takie "znalezienie" jest karalne. Wiec nastepnym razem, jak bedziesz cos "znajdowal" w takim kontenerze, to uwazaj, zeby nie sfilmowali twoich numerow rejstracyjnych. O ciemnych okularach i kapturze tez nie zapomnij
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
HollyDolly1
(HollyDolly1)
Wiking
Mi tego nie mow bo nie biegam po takich miejscach a tylko probuje Ci wytlumaczyc ze jak ktos jest zlodziejem to nie musi sie z Toba specjalnie zaprzyjazniac i wchodzic do Twojego domu zeby sobie taki zalatwic,bo w Norwegii dostep do takich rzeczy jest bardzo latwy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Jarek Nowy
(Szukam_Inteligentnej)
Wiking
I JAK TU UFAĆ LUDZIOM?? Heh..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok