Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Poznamy - Norwegia

5 Postów
HollyDolly1
(HollyDolly1)
Wiking
Witam. Szukamy pary ze Stavanger lub okolic ktora bylaby chetna sie zapoznac i byc moze zaprzyjaznic. Fajnie jesli tez macie male dziecko Prosimy o odp osoby powazne i zainteresowane znajomoscia Pozdrowionka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Joanna B-L
(ASILA)
Wiking
Hej, jestem Asia Bądźcie ostrożni Wasz post nasunął mi na myśl, żeby opisać Wam naszą przygodę, która jeszcze się nie skończyła, niestety.
Ostatnio spotkaliśmy "potencjalnych znajomych" Dorotę, Pawła i ich synka. W zasadzie nie przez moją norwegię ale poznaliśmy ich, będąc z moim mężem w centrum handlowym, chwilkę przed świętami.
Spotkaliśmy się tylko raz, z mojej nieostrożności zaprosiłam ich na kawę. Sugerując się faktem, iż mają malucha w wieku naszej najmłodszej córki, że również pochodzą z Trójmiasta, dałam wiarę, że są normalnymi ludźmi.... spotkanie przebiegło przy kawie w miarę normalnie, w bezpośrednim towarzystwie mojego męża i ich oboje...
w miarę ponieważ po czasie dopatrzyłam się jednak dziwactw, takich jak krzątanie się po moim domu bez krępowania się itp.
Podkreślam też, iż było to pierwsze, jedyne i ostatnie nie długie spotkanie.
Przez okres gorączki świątecznej nie miałam czasu na rozmowy z tą kobietą... i zaczęły się problemy...
Początkowo nieszkodliwe sms, typu czy się obraziliśmy, że się nie odzywam, a że odnaleźliśmy się na facebook'u szybko z niego zginęłam, wyrzucili nas... absolutnie mnie to nie wzruszyło, ale dało do myślenia... wielokrotne do nas telefonowali... na każdy telefon (nawet dzieci). Przez to natręctwo nie miałam już ochoty z nimi kontynuować kontaktu....
...od wczoraj rozpoczęły się obrzydliwe wiadomości tekstowe zarówno na messager jak na wszystkie telefony, nawet dzieci, zarejestrowane na nas (odnaleźli je na stronie 1881.no)
Treści, aż przykro cytować, ale ta wyraźnie zazdrosna kobieta, o niewiadomo co, zaczęła nieudolnie z błędami ortograficzymi i stylistyczymi zarzucać mi "ciągoty do jej męża" i milion wywodów na ten temat i pokrewny. Zarzucając mi "Ciągoty do cudzych chłopów" - delikatnie ujmując.... w bardzo obrzydliwym tonie i bardzo natrętnie. Że niby jej mąż to zauważył i bo jak to ujęła "zna się na ludziach". Z jej obsesyjnych seksualnie wiadomości wynikało, że grzebała mi po szafkach w łazience, bo mojego męża "przestrzegała" przed drogimi kosmetykami, które używam (które nie przechowuję na wierzchu), jakoby są dla "obcych chłopów, do ich prowokowania" - jak to nazwała...... Przy czym ja z dziećmi całymi dniami siedzę w domu Zaczęła wypisywać, między innymi, że "też jest zgrabna", że "robi seks ze swoim" itp.... co mnie obrzydzało i kompletnie nie obchodzi...
Kiedy jednak mój zbulwersowany mąż zadzwonił do niej i konkretnie powiedział im, że zgłosi sprawę na policje o nękanie jeżeli nie skończy pisać, to zaczęła mnie szantażować, że pójdzie na policje i skłamie, że ja rzekomo znęcam się nad swoimi dziećmi..... sama porzuciła swoje dwoje starszych dzieci w Polsce i mieszkając tu 4lata nigdy ich nie zaprosiła do Norwegii....
Ta przerażająca kobieta widziała mnie na oczy tylko jeden raz... spotkanie nie trwało długo.... PORAŻKA!!!! Więc przestrzegam przed takimi ludźmi....
Dla zainteresowanych podam ich nazwisko i imiona....

Pozdrawiam Asia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
ASILA napisał:
Hej, jestem Asia Bądźcie ostrożni Wasz post nasunął mi na myśl, żeby opisać Wam naszą przygodę, która jeszcze się nie skończyła, niestety.
Wniosek - pierwsze spotkanie zrobic na neutralnym terenie, czyli np. kawiarnia, spacer, restauracja, plac zabaw dla dzieci, itp.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bozena Lewandowicz
(elizka7640)
Wiking
straszna historia . przykre jest ze czlowiek chce kontaktowac sie z rodakami a tu taki przykry incydent
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
SENTEX napisał:
ASILA napisał:
Hej, jestem Asia Bądźcie ostrożni Wasz post nasunął mi na myśl, żeby opisać Wam naszą przygodę, która jeszcze się nie skończyła, niestety.
Ostatnio spotkaliśmy \\\"potencjalnych znajomych\\\" Dorotę, Pawła i ich synka. W zasadzie nie przez moją norwegię ale poznaliśmy ich, będąc z moim mężem w centrum handlowym, chwilkę przed świętami.
Spotkaliśmy się tylko raz, z mojej nieostrożności zaprosiłam ich na kawę. Sugerując się faktem, iż mają malucha w wieku naszej najmłodszej córki, że również pochodzą z Trójmiasta, dałam wiarę, że są normalnymi ludźmi.... spotkanie przebiegło przy kawie w miarę normalnie, w bezpośrednim towarzystwie mojego męża i ich oboje...
w miarę ponieważ po czasie dopatrzyłam się jednak dziwactw, takich jak krzątanie się po moim domu bez krępowania się itp.
Podkreślam też, iż było to pierwsze, jedyne i ostatnie nie długie spotkanie.
Przez okres gorączki świątecznej nie miałam czasu na rozmowy z tą kobietą... i zaczęły się problemy...
Początkowo nieszkodliwe sms, typu czy się obraziliśmy, że się nie odzywam, a że odnaleźliśmy się na facebook\\\'u szybko z niego zginęłam, wyrzucili nas... absolutnie mnie to nie wzruszyło, ale dało do myślenia... wielokrotne do nas telefonowali... na każdy telefon (nawet dzieci). Przez to natręctwo nie miałam już ochoty z nimi kontynuować kontaktu....
...od wczoraj rozpoczęły się obrzydliwe wiadomości tekstowe zarówno na messager jak na wszystkie telefony, nawet dzieci, zarejestrowane na nas (odnaleźli je na stronie 1881.no)
Treści, aż przykro cytować, ale ta wyraźnie zazdrosna kobieta, o niewiadomo co, zaczęła nieudolnie z błędami ortograficzymi i stylistyczymi zarzucać mi \\\"ciągoty do jej męża\\\" i milion wywodów na ten temat i pokrewny. Zarzucając mi \\\"Ciągoty do cudzych chłopów\\\" - delikatnie ujmując.... w bardzo obrzydliwym tonie i bardzo natrętnie. Że niby jej mąż to zauważył i bo jak to ujęła \\\"zna się na ludziach\\\". Z jej obsesyjnych seksualnie wiadomości wynikało, że grzebała mi po szafkach w łazience, bo mojego męża \\\"przestrzegała\\\" przed drogimi kosmetykami, które używam (które nie przechowuję na wierzchu), jakoby są dla \\\"obcych chłopów, do ich prowokowania\\\" - jak to nazwała...... Przy czym ja z dziećmi całymi dniami siedzę w domu Zaczęła wypisywać, między innymi, że \\\"też jest zgrabna\\\", że \\\"robi seks ze swoim\\\" itp.... co mnie obrzydzało i kompletnie nie obchodzi...
Kiedy jednak mój zbulwersowany mąż zadzwonił do niej i konkretnie powiedział im, że zgłosi sprawę na policje o nękanie jeżeli nie skończy pisać, to zaczęła mnie szantażować, że pójdzie na policje i skłamie, że ja rzekomo znęcam się nad swoimi dziećmi..... sama porzuciła swoje dwoje starszych dzieci w Polsce i mieszkając tu 4lata nigdy ich nie zaprosiła do Norwegii....
Ta przerażająca kobieta widziała mnie na oczy tylko jeden raz... spotkanie nie trwało długo.... PORAŻKA!!!! Więc przestrzegam przed takimi ludźmi....
Dla zainteresowanych podam ich nazwisko i imiona....

Pozdrawiam Asia


Typowy scenariusz jesli chodzi o naszych rodakow ogolnie proponuje byc bardzo ostroznym bo pelno tu smiecia wszelkiego rodzaju z POlski -zazdrosnych ludzi ktorzy zycza bardzo zle swemu blizniemu a w niedziele lataja do kosciola

-------
Pusta czacho w awatarze : dziękuje ci za ten genialny dowcip. Wzór chama internetowego...recenzuje Polaków. Są różne poziomy imbecylizmu - ty jesteś tu "elita".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Joanna B-L
(ASILA)
Wiking
Eliza K - zgadza się, że spotkania ze świeżo poznanymi ludźmi powinno się umawiać na neutralnym gruncie, ja byłam zbyt ufna i otwarta do ludzi - do teraz... jednak w tym przypadku te babsko po prostu wpadło w jakąś paranoje seksualną.... w sms'ach ewidentnie emanowała z niej zawiść i zazdrość, w mojej ocenie o aparycje, swoją raczej nie grzeszyła... a ja nie chciałam ich oceniać po wyglądzie, ani po wykształceniu, a ludzi ze wsi traktowałam zazwyczaj jako przyjaznych.... ale chyba czasami trzeba inaczej, bo szczerze gdybym była złośliwa, po tym wszystkim mogłam opisać ją jako 40-letnią cizie kompletnie bez gustu i grama inteligencji.... jej mąż również niczego sobą nie prezentował.... wystarczyło przejrzeć kilka zdjęć na facebook... Wrrrrr..... aż jestem zła na siebie, że byłam taka grzeczna i otwarta dla takich psycholi...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
Nowicjusz
Polak Polakowi Wilkiem!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
HollyDolly1
(HollyDolly1)
Wiking
I wlasnie po takich historiach odechciewa sie zapoznawac z rodakami zagranica.... Nigdy nie wiadomo kim okaza sie te osoby a wiadomo jacy niestety bywaja Polacy zagranica..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
HollyDolly1 napisał:
I wlasnie po takich historiach odechciewa sie zapoznawac z rodakami zagranica.... Nigdy nie wiadomo kim okaza sie te osoby a wiadomo jacy niestety bywaja Polacy zagranica..
Polacy za granica so dokladnie tacy sami jak Polacy w Polsce.

Zapraszasz w Polsce ludzi z ulicy? No nie - nikt tak nie robi. A tu oczekujesz, ze wszyscy Polacy w Norwegii maja byc jedna wielka rodzina i wszyscy maja sobie pomagac, wspierac, odwiedzac sie itd.
Po prostu mrzonki i smiech na sali.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
Elise napisał:
HollyDolly1 napisał:
I wlasnie po takich historiach odechciewa sie zapoznawac z rodakami zagranica.... Nigdy nie wiadomo kim okaza sie te osoby a wiadomo jacy niestety bywaja Polacy zagranica..
Polacy za granica so dokladnie tacy sami jak Polacy w Polsce.

Zapraszasz w Polsce ludzi z ulicy? No nie - nikt tak nie robi. A tu oczekujesz, ze wszyscy Polacy w Norwegii maja byc jedna wielka rodzina i wszyscy maja sobie pomagac, wspierac, odwiedzac sie itd.
Po prostu mrzonki i smiech na sali.

--------
Dobrze,że opisane psychole nie odegrali komedii a,la agenci CBS proszących o pomoc przez przekazanie im majątku z banku. I pomyśleć,że dziwimy się gdy staruszkowie dają się wykorzystać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok