Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Szukam pracy :) wie ktoś coś? - Norwegia

Czytali temat:
(1495 niezalogowanych)
4 Posty

(paulina93)
Wiking
Witam , mam 21 lat. Właśnie przeprowadziłam się do Stavanger wiecie może gdzie warto szukać pracy ? może słyszeliście o jakichiś ofertach? Podpowiecie coś ? Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Kasia Tłumacz
(kasiatlumacz)
Wiking
Przede wszystkim jeśli szukasz pracy to warto zainwestować w profesjonalne CV. Oferuję tłumaczenie CV z korektą, która dostosuje je do wymagań norweskich pracodawców. Zapraszam do kontaktu na tlumacz@multinor.no
Zgłoś wpis
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
paulina93 napisał:
Witam , mam 21 lat. Właśnie przeprowadziłam się do Stavanger wiecie może gdzie warto szukać pracy ? może słyszeliście o jakichiś ofertach? Podpowiecie coś ? Pozdrawiam

No dalej, podpowiedzcie cos! Ladna dziewczyna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Optymus_anihilacja napisał:
paulina93 napisał:
Witam , mam 21 lat. Właśnie przeprowadziłam się do Stavanger wiecie może gdzie warto szukać pracy ? może słyszeliście o jakichiś ofertach? Podpowiecie coś ? Pozdrawiam

No dalej, podpowiedzcie cos! Ladna dziewczyna.


A ty masz jakis pomysl?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
paulina93 napisał:
Witam , mam 21 lat. Właśnie przeprowadziłam się do Stavanger wiecie może gdzie warto szukać pracy ? może słyszeliście o jakichiś ofertach? Podpowiecie coś ? Pozdrawiam
Mogła byś określić Mi, swoje pojęcie ..." jakiś ofertach" ... ?.
Rozwinęła byś szerzej ten enigmatyczny zwrot ?.

Tak przy okazji, gdy się szuka jakiejkolwiek pracy na forach, to wypadało by z grzeczności i szacunku dla innych, podać chociaż w przybliżeniu swoje wykształcenie zawodowe,
lub chociażby nabyte umiejętności praktyczne, poza samym oczywistym sexem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(paulina93)
Wiking
Z szacunku, chyba mógłbyś/mogłabyś nie oceniać ludzi tymi kategoriami? Wypraszam sobie ten "oczywisty sex'' , nie ukrywam że to bezczelne z Twojej strony i chyba zbyt bezpośrednie, nie uważasz?
Z wykształcenia jestem masażystką/fizjoterapeutką,skończyłam studium. Ale z uwagi na to,że nie mam jeszcze autoryzacji,szukam czegokolwiek na poczatek.. Praca w kateringu, przy sprzataniu, jako sprzedawca..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
niedawno ktos szukal do masazu kolana
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
Karol.Ky napisał:
Optymus_anihilacja napisał:
paulina93 napisał:
Witam , mam 21 lat. Właśnie przeprowadziłam się do Stavanger wiecie może gdzie warto szukać pracy ? może słyszeliście o jakichiś ofertach? Podpowiecie coś ? Pozdrawiam

No dalej, podpowiedzcie cos! Ladna dziewczyna.


A ty masz jakis pomysl?


Co ja tam moge Mam zwiazane rece. Jak napisala panienka od "bicia dzieci" Jestem bezrobotny, sfrustrowany itp. A jej kolezanka dodala, ze nie mam zycia prywatnego, rodziny a co najgorsze zycia kulturalnego towarzyskiego.

Czy taki loser moze komus pomoc? Nie sadze, ale chociaz podbijam temat, no i nie pisze nic o sexie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
paulina93 napisał:
Z szacunku, chyba mógłbyś/mogłabyś nie oceniać ludzi tymi kategoriami? Wypraszam sobie ten "oczywisty sex'' , nie ukrywam że to bezczelne z Twojej strony i chyba zbyt bezpośrednie, nie uważasz?
Z wykształcenia jestem masażystką/fizjoterapeutką,skończyłam studium. Ale z uwagi na to,że nie mam jeszcze autoryzacji,szukam czegokolwiek na poczatek.. Praca w kateringu, przy sprzataniu, jako sprzedawca..
Niech panienka się nie podnieca, ponieważ piegi wyskoczą na buźce, a to nie jest trendy ostatnio.

Taka była odpowiedź jakie zadałaś pytanie i w takim samym stylu.

Wszak szukanie jakiejkolwiek pracy, to równoczesne i domniemane szukania pracy "pod latarnią".

Dlatego proszę o więcej pokory z własnej strony.

Ponieważ jesteś podobno osoba wykształcona a zdania tworzysz jak zwykła wieśniara z podstawówką która tylko pasie krowy i świnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Optymus_anihilacja napisał:
Karol.Ky napisał:
Optymus_anihilacja napisał:
paulina93 napisał:
Witam , mam 21 lat. Właśnie przeprowadziłam się do Stavanger wiecie może gdzie warto szukać pracy ? może słyszeliście o jakichiś ofertach? Podpowiecie coś ? Pozdrawiam

No dalej, podpowiedzcie cos! Ladna dziewczyna.


A ty masz jakis pomysl?


Co ja tam moge Mam zwiazane rece. Jak napisala panienka od "bicia dzieci" Jestem bezrobotny, sfrustrowany itp. A jej kolezanka dodala, ze nie mam zycia prywatnego, rodziny a co najgorsze zycia kulturalnego towarzyskiego.

Czy taki loser moze komus pomoc? Nie sadze, ale chociaz podbijam temat, no i nie pisze nic o sexie


To tak jak ja, ale mi to napisal jakis mlody ynzynier, ze nic nie osiagnalem, tylko wylewam zale z zazdrosic, bo on bedzie miec lepiej niz ja w Norwegii.

W sumie to mam duzo papierow do ogarniecia, a mi sie nie chce samemu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
gagatek napisał:
paulina93 napisał:
Z szacunku, chyba mógłbyś/mogłabyś nie oceniać ludzi tymi kategoriami? Wypraszam sobie ten "oczywisty sex'' , nie ukrywam że to bezczelne z Twojej strony i chyba zbyt bezpośrednie, nie uważasz?
Z wykształcenia jestem masażystką/fizjoterapeutką,skończyłam studium. Ale z uwagi na to,że nie mam jeszcze autoryzacji,szukam czegokolwiek na poczatek.. Praca w kateringu, przy sprzataniu, jako sprzedawca..
Niech panienka się nie podnieca, ponieważ piegi wyskoczą na buźce, a to nie jest trendy ostatnio.

Taka była odpowiedź jakie zadałaś pytanie i w takim samym stylu.

Wszak szukanie jakiejkolwiek pracy, to równoczesne i domniemane szukania pracy "pod latarnią".

Dlatego proszę o więcej pokory z własnej strony.

Ponieważ jesteś podobno osoba wykształcona a zdania tworzysz jak zwykła wieśniara z podstawówką która tylko pasie krowy i świnie.


W sumie to studium, to jak po liceum: technik fizjoterapii i masazu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok