Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
(1494 niezalogowanych)
504 Posty
Aneta Polak
(anetapolak)
Wyjadacz
Optymus_anihilacja napisał:

Co ja tam moge Mam zwiazane rece. Jak napisala panienka od "bicia dzieci" Jestem bezrobotny, sfrustrowany itp. A jej kolezanka dodala, ze nie mam zycia prywatnego, rodziny a co najgorsze zycia kulturalnego towarzyskiego.

Czy taki loser moze komus pomoc? Nie sadze, ale chociaz podbijam temat, no i nie pisze nic o sexie[/quote]

choć jedna się na tobie poznała!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Kasia Tłumacz
(kasiatlumacz)
Wiking
Przede wszystkim jeśli szukasz pracy to warto zainwestować w profesjonalne CV. Oferuję tłumaczenie CV z korektą, która dostosuje je do wymagań norweskich pracodawców. Zapraszam do kontaktu na tlumacz@multinor.no
Zgłoś wpis
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
anetapolak napisał:
Karol.Ky napisał:

Teraz zaluje, moz bym sie zalapal na staz w YARA jak maz panienki od "ostrzegawczego strzelania w dupe" dzieci. Teraz mi tylko zostaje siedzec w Norwegii, praowac dalej w tej marnej pracy i zastanawiac sie co robic dalej z moim zyciem... Paczek z zupkami w proszku nie dostaje, co poczac?
No, ale bialy kitel mam.

Karol!
trzy razy czytałam i nie wierzyłam - jak ty sobie dajesz radę bidaku? coś słabo się sprawdza ta twoja żona... Norwegii jej się zachciało [/quote]

Nie dostaje paczek, bo Zona mi w domu gotuje tj. Norwegii. Proste
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
504 Posty
Aneta Polak
(anetapolak)
Wyjadacz
Karol.Ky napisał:
anetapolak napisał:
Karol.Ky napisał:

Teraz zaluje, moz bym sie zalapal na staz w YARA jak maz panienki od "ostrzegawczego strzelania w dupe" dzieci. Teraz mi tylko zostaje siedzec w Norwegii, praowac dalej w tej marnej pracy i zastanawiac sie co robic dalej z moim zyciem... Paczek z zupkami w proszku nie dostaje, co poczac?
No, ale bialy kitel mam.

Karol!
trzy razy czytałam i nie wierzyłam - jak ty sobie dajesz radę bidaku? coś słabo się sprawdza ta twoja żona... Norwegii jej się zachciało


Nie dostaje paczek, bo Zona mi w domu gotuje tj. Norwegii. Proste[/quote]

no przecież napisałam, że Norwegii jej się zachciało ale gdybyś chciał przesyłkę z zupkami czy inną nutelką to daj znać - rodacy na pewno pomogą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
340 Postów
Sigurd I
(tosenevrati)
Stały Bywalec
anetapolak napisał:
Karol.Ky napisał:
anetapolak napisał:
Karol.Ky napisał:

Teraz zaluje, moz bym sie zalapal na staz w YARA jak maz panienki od "ostrzegawczego strzelania w dupe" dzieci. Teraz mi tylko zostaje siedzec w Norwegii, praowac dalej w tej marnej pracy i zastanawiac sie co robic dalej z moim zyciem... Paczek z zupkami w proszku nie dostaje, co poczac?
No, ale bialy kitel mam.

Karol!
trzy razy czytałam i nie wierzyłam - jak ty sobie dajesz radę bidaku? coś słabo się sprawdza ta twoja żona... Norwegii jej się zachciało


Nie dostaje paczek, bo Zona mi w domu gotuje tj. Norwegii. Proste


no przecież napisałam, że Norwegii jej się zachciało ale gdybyś chciał przesyłkę z zupkami czy inną nutelką to daj znać - rodacy na pewno pomogą [/quote]

No tak .... Kowalskiemu zepsul sie samochod niby obcy czlowiek a jednak cieszy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
anetapolak napisał:
Karol.Ky napisał:
anetapolak napisał:
Karol.Ky napisał:

Teraz zaluje, moz bym sie zalapal na staz w YARA jak maz panienki od "ostrzegawczego strzelania w dupe" dzieci. Teraz mi tylko zostaje siedzec w Norwegii, praowac dalej w tej marnej pracy i zastanawiac sie co robic dalej z moim zyciem... Paczek z zupkami w proszku nie dostaje, co poczac?
No, ale bialy kitel mam.

Karol!
trzy razy czytałam i nie wierzyłam - jak ty sobie dajesz radę bidaku? coś słabo się sprawdza ta twoja żona... Norwegii jej się zachciało


Nie dostaje paczek, bo Zona mi w domu gotuje tj. Norwegii. Proste


no przecież napisałam, że Norwegii jej się zachciało ale gdybyś chciał przesyłkę z zupkami czy inną nutelką to daj znać - rodacy na pewno pomogą


NIe chcem, nutelke to sobie moge w sklepie kupic, tu na miejscu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
504 Posty
Aneta Polak
(anetapolak)
Wyjadacz
Karol.Ky napisał:

NIe chcem, nutelke to sobie moge w sklepie kupic, tu na miejscu.[/quote]

to chociaż jak ci się poobrywają guziki w tym twoim białym kitelku to daj znać - w Polsce na pewno są tańsze
że o niciach nie wspomnę
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
anetapolak napisał:
Karol.Ky napisał:

NIe chcem, nutelke to sobie moge w sklepie kupic, tu na miejscu.


to chociaż jak ci się poobrywają guziki w tym twoim białym kitelku to daj znać - w Polsce na pewno są tańsze
że o niciach nie wspomnę


Gorzej, mam na napy, to juz w ogole przej...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok