Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Pranie dywanów, tapicerki w Rogaland SUPER CENY:-) - Norwegia

Czytali temat:
ciekawski ciekawski Anna Poszwa Kasia K m.michta Onty_Ja_Gabriel_3. Myszka1p (3901 niezalogowanych)
8 Postów
Paweł Nowak
(p_nowy)
Wiking
Witam.

W Polsce 5 lat zajmowałem się czyszczeniem dywanów, wykładzin, tapicerki samochodowej i meblowej przy użyciu profesjonalnego sprzętu i chemii firmy Karcher oraz Jumatic.
Od kilku miesięcy mieszkam w Naerbo(30 km od Stavanger) otworzyłem firmę i działam tutaj
Swoje usługi wykonuje w Stavanger i dużej jego okolicy. Oferuje dobre efekty za niewielkie pieniądze! Przyjmuje również inne propozycje porządkowe. Polecam

tel 462 12 907
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tessa Kwintal
(tessa100)
Wiking
Czy ogloszenie wciaz aktualne? W Stavanger Ojciec Elizeusz z Kosciola Katolickiego potrzebuje wyprania dywanu. Bedzie taka mozliwosc?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
tessa100 napisał:
Czy ogloszenie wciaz aktualne? W Stavanger Ojciec Elizeusz z Kosciola Katolickiego potrzebuje wyprania dywanu. Bedzie taka mozliwosc? Czyżby już ten syf, zamiatany pod ten dywan, zaczął wypełzać na wierzch? i biedne, parafialne owieczki, zaczynały kręcić noskami na poczynania "dobrodzieja".
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok