Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

kurs norweskiego w Caritas - Norwegia

37 Postów
Magda Ma
(Maaggddaa)
Nowicjusz
Może ktoś z was chodził na kurs do Caritas Oslo? Ciekawi mnie kto prowadzi takie kursy i czy można się czegoś nauczyć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
193 Posty
Ewa Adam
(MalaCzarnaEwa)
Stały Bywalec
Bylam w zeszlym roku na A2/B1, totalna masakra jak dla mnie. Poszlam zeby powtorzyc B1 a 75% grupy nie bylo nawet z poczatkow A2, ja nie skorzystalam absolutnie nic i zrezygnowalam po kilku lekcjach. Zalezy wiec na jaka grupe trafisz. Teraz maja poszerzona oferte o B1plus, wiec moze byc lepiej. Natomiast co do nauczycielki (pani z Hiszpani, ale super mowiaca po norwesku) i ogolnie samej idei to duzy szacunek, niska cena, i duzo checi. Mysle, ze juz bardziej sie wyrobili tez co do organizacji....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
**aga**
(**aga**)
Wiking
A jak mozna sie zapisac na ten kurs caritasu? Bo szukam po necie i nic nie moge znalezc, poza zeszlorocznym kursem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Bogumił M
(Globetrotter)
Wiking
Jak macie motywacje żeby sie za darmo w domu uczyć to polecam ten kurs www.ntnu.edu/web/learnnow-polish/info/welcome
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
**aga**
(**aga**)
Wiking
Jak mozna sie zapisac na ten kurs caritasu? Szukam po necie i nic nie moge znalezc, poza zeszlorocznym kursem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów
Magda Ma
(Maaggddaa)
Nowicjusz
www.caritas.no/norwegian-language-courses/

Na tej stronie ale nie wiem czy jest jeszcze możliwość zapisania sie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
**aga**
(**aga**)
Wiking
Baaaardzo dziekuje))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok