Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Wyprawka szkolna !!!Czy ktoś udzieli mi informacji??? - Norwegia

Czytali temat:
MultiNOR Konsultant Ewa Adam Malwina12 K Szymon Zięba (1026 niezalogowanych)
9 Postów
Malwina12 K
(Malwina12)
Wiking
Witam bardzo proszę o instrukcje w co zaopatrzyć dzieci do szkoły , co z książkami i przyborami ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Jezeli dzieci ponizej 16 lat, to potrzebuja jedynie tornister i piornik.
Ksiazki i zeszyty dostana za darmo w szkole.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Malwina12 K
(Malwina12)
Wiking
Naprawdę niesamowite !!! A co z ubraniami wie Pani coś może bo słyszałam że muszą mieć jakieś na zmianę ale nie mam się kogo dopytać bo nie gadam po norwesku jestem tu od niedawna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Tu nie ma jakiegos obowiazkowego ubioru. Dzieci musza byc ubrane odpowiednio do pory roku i pogody. W szkolele podstawowej przerwy na dworze obowiazkowe, obojetnie czy leje, czy zamiec, czy slonce. Polecam zakupic duzo skarpetek, bo kapci to nikt nie uzywa - nawet jak sie je da, to beda prawdopodobnie tylko lezec. Stroj na gimnastyke i odpowiednie do tego obuwie (podeszwy, ktore nie zostawiaja sladow na podlodze, czyli nie czarne). Jezeli to chlopak, to nic z misiami i nic co jest za bardzo dziecinne. No i pudelko na sniadanie i butelka na picie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Malwina12 K
(Malwina12)
Wiking
Ja ma dwoje w wieku szkolnym chłopca 7 lat i dziewczynkę 9 lat Bardzo dziękuje za informacje , miłego dnia życzę !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok