Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Kierunki studiów - Norwegia

9 Postów
Ingitre
(Ingitre)
Wiking
Po ukończeniu zaocznych studiów inżynierskich w Polsce na kierunku "Automatyka i Robotyka" mam zamiar przenieść się do Norwegii. Czy jest możliwość kontynuowania tam nauki na tym lub podobnym kierunku? Oczywiście zaocznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Ingitre
(Ingitre)
Wiking
Znalazłem kierunek "nanoelektronikk og robotikk." ale czy nanoelektronika nie będzie za ciężka i będzie wymagać ukończenia innej szkoły?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Ingitre
(Ingitre)
Wiking
Nie skończyłem jeszcze kursu norweskiego. Mógłbyś pomóc?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Elise napisał:
Tu sobie poszukaj:
www.studentum.no/Studere_paa_h_gskole_el...versitet__d7892.html

Pod "Fagområde" mozesz sobie znalesc dostepne kierunki studiow i szkoly.
Moze sie mnyle, ale wydaje mi sie, ze tylko studia dzienne sa darmowe.

Ogolnie to teraz ciezkie czasy dla inzynierow w Norwegii. Budownictwo sie jeszcze trzyma, natomiast wszystko powiazane z olejem siada. I nie jest to tu tylko mowa o pracy na platformach. w Kogsberg np. zwalniaja. 650 osob maja teraz zwolnic.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
323 Posty
John Born
(born)
Stały Bywalec
Ingitre napisał:
Nie skończyłem jeszcze kursu norweskiego. Mógłbyś pomóc?
A WIESZ CO TO JEST NP., TŁUMACZ GOOGLE? CYMBALE JEDEN! STUDENT(?) CIPA(!)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Ingitre
(Ingitre)
Wiking
A wiesz cymbale jeden, że wpisywanie pojedynczo każdego słowa z pośród tych setek kierunków byłoby baardzo czasochłonne? W dodatku tłumacz nie zawsze tłumaczy prawidłowo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
323 Posty
John Born
(born)
Stały Bywalec
Ingitre napisał:
A wiesz cymbale jeden, że wpisywanie pojedynczo każdego słowa z pośród tych setek kierunków byłoby baardzo czasochłonne? W dodatku tłumacz nie zawsze tłumaczy prawidłowo.
TAKIE SŁOWA, ZWROTY TŁUMACZY DOBRZE BARANIE!!! A WIESZ CO TO JEST "kopiuj", "wklej"??? I TY BARANIE STUDIUJESZ? MAMUSIA DUŻO JAJEK I KURCZAKÓW WOZI DLA WYKŁADOWCÓW?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
born napisał:
Ingitre napisał:
A wiesz cymbale jeden, że wpisywanie pojedynczo każdego słowa z pośród tych setek kierunków byłoby baardzo czasochłonne? W dodatku tłumacz nie zawsze tłumaczy prawidłowo.
TAKIE SŁOWA, ZWROTY TŁUMACZY DOBRZE BARANIE!!! A WIESZ CO TO JEST "kopiuj", "wklej"??? I TY BARANIE STUDIUJESZ? MAMUSIA DUŻO JAJEK I KURCZAKÓW WOZI DLA WYKŁADOWCÓW?


Tlumacz google jest swietny do tlumaczenie prostych slow i nieskaplikowanych konstrukcji zdaniowych, typu: "nazywam sie zdzisio, pochodze z Polski, jestem malarzem, gdzie jest poczta"
W bardziej zaawansowanych przypadkach pada na deski i rozbawia do lez.

tak wiec propozycja aby poslugiwac sie tym narzedziem do tlumaczenia tego typu materialow jak omawiane jest co najmniej chybiona.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
323 Posty
John Born
(born)
Stały Bywalec
WujekJanek napisał:
born napisał:
Ingitre napisał:
A wiesz cymbale jeden, że wpisywanie pojedynczo każdego słowa z pośród tych setek kierunków byłoby baardzo czasochłonne? W dodatku tłumacz nie zawsze tłumaczy prawidłowo.
TAKIE SŁOWA, ZWROTY TŁUMACZY DOBRZE BARANIE!!! A WIESZ CO TO JEST "kopiuj", "wklej"??? I TY BARANIE STUDIUJESZ? MAMUSIA DUŻO JAJEK I KURCZAKÓW WOZI DLA WYKŁADOWCÓW?


Tlumacz google jest swietny do tlumaczenie prostych slow i nieskaplikowanych konstrukcji zdaniowych, typu: "nazywam sie zdzisio, pochodze z Polski, jestem malarzem, gdzie jest poczta"
W bardziej zaawansowanych przypadkach pada na deski i rozbawia do lez.

tak wiec propozycja aby poslugiwac sie tym narzedziem do tlumaczenia tego typu materialow jak omawiane jest co najmniej chybiona.

NIE WYSILAJ SIĘ TAK! MOŻESZ ROZCHOROWAĆ. LEPIEJ NAPISZ CYMBAŁOWI CO TO JEST TŁUMACZ/TRANSLATOR TEMATYCZNY(!)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok