Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
born napisał:
WujekJanek napisał:
born napisał:
Ingitre napisał:
A wiesz cymbale jeden, że wpisywanie pojedynczo każdego słowa z pośród tych setek kierunków byłoby baardzo czasochłonne? W dodatku tłumacz nie zawsze tłumaczy prawidłowo.
TAKIE SŁOWA, ZWROTY TŁUMACZY DOBRZE BARANIE!!! A WIESZ CO TO JEST "kopiuj", "wklej"??? I TY BARANIE STUDIUJESZ? MAMUSIA DUŻO JAJEK I KURCZAKÓW WOZI DLA WYKŁADOWCÓW?


Tlumacz google jest swietny do tlumaczenie prostych slow i nieskaplikowanych konstrukcji zdaniowych, typu: "nazywam sie zdzisio, pochodze z Polski, jestem malarzem, gdzie jest poczta"
W bardziej zaawansowanych przypadkach pada na deski i rozbawia do lez.

tak wiec propozycja aby poslugiwac sie tym narzedziem do tlumaczenia tego typu materialow jak omawiane jest co najmniej chybiona.

NIE WYSILAJ SIĘ TAK! MOŻESZ ROZCHOROWAĆ. LEPIEJ NAPISZ CYMBAŁOWI CO TO JEST TŁUMACZ/TRANSLATOR TEMATYCZNY(!)


Mysle ze przedmiotowy cymbal sam juz do tego doszedl. To proste rzeczy, tak proste jak na przyklad swiadomosc faktu co w zwyczajach dyskusji na forach oznacza "zaciety" przycisk CAPS LOCK...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
WujekJanek napisał:
born napisał:
WujekJanek napisał:
born napisał:
Ingitre napisał:
A wiesz cymbale jeden, że wpisywanie pojedynczo każdego słowa z pośród tych setek kierunków byłoby baardzo czasochłonne? W dodatku tłumacz nie zawsze tłumaczy prawidłowo.
TAKIE SŁOWA, ZWROTY TŁUMACZY DOBRZE BARANIE!!! A WIESZ CO TO JEST "kopiuj", "wklej"??? I TY BARANIE STUDIUJESZ? MAMUSIA DUŻO JAJEK I KURCZAKÓW WOZI DLA WYKŁADOWCÓW?


Tlumacz google jest swietny do tlumaczenie prostych slow i nieskaplikowanych konstrukcji zdaniowych, typu: "nazywam sie zdzisio, pochodze z Polski, jestem malarzem, gdzie jest poczta"
W bardziej zaawansowanych przypadkach pada na deski i rozbawia do lez.

tak wiec propozycja aby poslugiwac sie tym narzedziem do tlumaczenia tego typu materialow jak omawiane jest co najmniej chybiona.

NIE WYSILAJ SIĘ TAK! MOŻESZ ROZCHOROWAĆ. LEPIEJ NAPISZ CYMBAŁOWI CO TO JEST TŁUMACZ/TRANSLATOR TEMATYCZNY(!)


Mysle ze przedmiotowy cymbal sam juz do tego doszedl. To proste rzeczy, tak proste jak na przyklad swiadomosc faktu co w zwyczajach dyskusji na forach oznacza "zaciety" przycisk CAPS LOCK...


I bez zaciętego CAPS LOCK-a, widać prostackiego buraka, to zacięcie potęguje jedynie jego wiarygodność w tej kwestii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
323 Posty
John Born
(born)
Stały Bywalec
TEN CAPS LOCK JEST WCIŚNIĘTY POTO TYLKO ŻEBY TAKI BEZMÓZG Z KIELECKIEGO JAK JANEK STARY CZY PO-JEBUS KURPŚIOSKI JOE DOE (HEHEHE... jodołem?) MOGLI WYRAŹNIE ZOBACZYĆ CO JEST NAPISANE(!)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
W kieleckim to tluscioch ma familie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
@jasta102: Jak juz to Swietokrzyskie sie wojewodztwo to nazywa i przynajmniej moje "familie" mnie nie wycina z fotografi rodowych.

Volksdeutsch tymczasem to raczej w Malopolskim ma swoje "familie" ktore tak bardzo sie go wstydzi iz jest doslownie wyciety z fotek profilowych coby ludzie z obrzydzenia szoku niedostali.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok