Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Nauka norweskiego online przez empik-school - Norwegia

1 Post
A A
(A1235)
Wiking
Kursy w empik school online to:

· oszczędność czasu, gdyż nie musimy dojeżdżać do szkoły,

· komfort, możemy się wygodnie uczyć w domu, lub biurze, a nawet podczas służbowych, lub prywatnych wyjazdów za granicę mając dostęp do internetu możemy korzystać z zajęć,

· możliwość wielokrotnego odtworzenia każdej lekcji, bo wszystkie lekcje są nagrywane i słuchacz ma do nich stały dostęp,

· wysoki standard nauczania - wykwalifikowana kadra, sprawdzona metoda, w szkole, która naucza Państwa już ponad 40 lat,

· zajęcia z lektorem - w grupach średnio pięcioosobowych, lektor jest widoczny i słyszalny dla wszystkich,

· autorska platforma- umożliwiająca naukę kursantów, wspólna tablica multimedialna na której lektor proponuje własne, autorskie ćwiczenia do wykonania wspólnie,

· autorska metoda - INSELL pozwalająca najefektywniej uczyć się wszystkich aspektów językowych jednocześnie,

· elastyczne godziny zajęć - termin grup zajęciowych wybierany przez klienta od pon.- pt. w godz. od 8:00 do 23:00,

· stały raport postępów - dostępny dla każdego słuchacza, lub płatnika, w przypadku firm,

· raport aktywności - stała informacja na temat obecności słuchaczy na zajęciach dostępna dla dla firm,

· możliwość wielokrotnego poprawienia testów - testy są stale dostępne online, dla słuchaczy i dają możliwość wielokrotnego wypełnienia, aż do uzyskania maksymalnej liczby punktów,

· dodatkowe materiały dla chętnych w Klubie Słuchacza - dostępne przez cały okres trwania kursu na platformie (zestawy ćwiczeń interaktywnych; artykuły anglojęzyczne, symulacje konwersacji; słownictwo; gramatyka; oraz najlepsze słowniki online),

· słuchawki z mikrofonem dla każdego słuchacza GRATIS,

· opieka jednego konsultanta przez cały okres trwania kursu.




[b]KURS ROCZNY składa się z 2 semestrów, w przeciągu których realizujemy 2 poziomy znajomości jęz. norweskiego ! W skład kursu wchodzą zajęcia:

1. First class (60 minut) - lekcja pierwsza, wprowadzająca

2. Group Classes (60 minut) - 60 zajęć, 2 razy w tygodniu (zajęcia są nagrywane, do odtworzenia dowolną ilość razy w trakcie trwania kursu)

4. Dodatkowo - mają państwo możliwość korzystania z Klubu Słuchacza - jest to dodatkowy zestaw ćwiczeń interaktywnych, dostępny przez cały okres trwania kursu ( symulacje konwersacji, słownictwo, gramatyka i wiele innych)

Nasze kursy dają słuchaczowi, lub korzystającej firmie dodatkowe możliwości, np.:

· zmiany grupy - można dowolnie zmienić grupę w ramach jednego poziomu lub zmienić poziom (wszystko odbywa się pod opieka lektora i metodyka)

· można zamrozić środki za kurs - możliwość dostępna dla osób, które z powodów niezależnych od siebie są zmuszone czasowo przerwać naukę i nie chcą z tego tytułu ponosić kosztów zajęć, w których nie uczestniczą.

· na każdym etapie słuchacz ma prawo do rezygnacji z kursu. Dokument "rezygnacji" otrzymują słuchacze już w trakcie podpisywania umowy. W przypadku, gdy kurs nie wystartował, nie wiąże się to z żadnymi kosztami i wszystkie wpłacone środki są zwracane. W przypadku, gdy kurs wystartował, słuchaczowi przysługuje miesięczny okres wypowiedzenia i rozliczenie pomniejszone o jedną składkę miesięczną wraca do płatnika


Nasz kurs to odpowiedź dla osób bardzo zajętych, wiele podróżujących, ceniących swój czas i swoją prywatność (tylko lektor musi mieć kamerkę włączoną)

Empik school online

www.mojanorwegia.pl/nauka_jezyka_norweskiego_online/

Nauka języka norweskiego przez internet Nauka języków dla polaków mieszkających w Norwegii. Zajęcia jak w zwykłej szkole z lektorem na żywo. www.mojanorwegia.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
AleksanderBelg
(AleksanderBelg)
Wiking
Istotnie mogę potwierdzić, że ten kurs norweskiego to dobra metoda nauki norweskiego. Rok temu zapisałem się u nich na zajęcia i szybko załapałem podstawy. Potem było już jak z górki i dziś jestem w stanie porozumieć się bez większych problemów z Norwegami

MojaNorwegia.pl Portal informacyjny społeczności Polaków w Norwegii. Znajdziesz tu informacje, ogłoszenia i oferty pracy w Norwegii. www.mojanorwegia.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Anna Jesko
(AnnaJesko)
Wiking
chciałabym się czegoś więcej dowiedzieć o kursie?? za parę miesięcy mam okazję wyjechać na rok do norwegii, warunek to chociaż podstawowy język, pracuję i nie bardzo mam czas na kursy więc pomyslałam o własnie takim online, jak wyglądają lekcje z lektorem online? Czy to jest 1 na 1 czy tam jest w danym czasie kilka osób?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Patryk æsj
(Practico)
Wiking
Ja chciałbym dowiedzie się ile on kosztuje a nie szukać w czeluściach internetu jego ceny. Wydaje mi się ze oni robią dobry marketing co przekłada się na cenę ponad 3000 zl . Ja osobiście chciałbym usłyszeć opinie o mojnorweski.pl i norweskiabc.pl w moim temacie bo to dość dziwne ze takie fajne strony a nigdzie nie ma rzetelnej opinii bo na ich własnych stronach to wiadomo ze mogą selekcjonować posty
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok