Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
W Polsce mamy za dużo zakupionych magistrów... Niektórym magistrom za granicami kraju wystarczy praca przy sprzątaniu, bądź innym stanowisku, a innym nie. Racja, czasem się nie da, ale spocząć i nie probwać też źle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
marta rozycka
(marta.roza)
Wiking
witajcie mam pytanie, właśnie jestem na ostatnim roku studiów i zamierzam po obronie wyjechać do no. czy jest możliwość odbycia praktyk, stażu w no po skończeniu studiów w Polsce? gdzie trzeba złożyć podanie? pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Jest taka mozliwosc. Jaki kierunek konczysz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
marta rozycka
(marta.roza)
Wiking
licencjat z finansów i rachunkowości teraz kończę mgr z europeistyki na UŁ, znam angielski, uczę się norweskiego na razie na podstawie - przy okazji czy w pl mogę zrobić certyfikaty z j. norweskiego? w łodzi szkoły językowe organizują tylko podstawowe kursy z no, nie spotkałam się z nauką na wyższym poziomie, kończącą się egz:/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
W tych kierunkach niestety potrzebny Ci bedzie tylko i wylacznie jezyk norweski. Uniwersytet w Oslo posiada w ofercie kierunek europeistyka.
niestety nie mam pojecia czy w Polsce organizowane sa kursy zaawansowanego jezyka norweskiego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Karol mam do Ciebie ważną sprawę, czy mógłbyś skontaktować się ze mną drogą mailową? karol.strass@vp.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Rafal85 napisał:
Karol mam do Ciebie ważną sprawę, czy mógłbyś skontaktować się ze mną drogą mailową? karol.strass@vp.pl

To moze Ty napisz do mnie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok