Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

13 Posty

(kinia30)
Wiking
Klaudia studia ci sie marzą fajnie to ucz się w Polsce bo tu co najwyżej hotele możesz sprzątać po hotelarstwie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
kinia30 napisał:
Klaudia studia ci sie marzą fajnie to ucz się w Polsce bo tu co najwyżej hotele możesz sprzątać po hotelarstwie

W Norwegii studiuje się przyjemnie, trochę inaczej niz w Polsce, nie czuje sie tego tzw. "wyścigu szczurów". Po drugie, trzeba spełniać marzenia i być ambitnym, a nie jest robota to sprzątam i mi starczy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
Klaudia eM
(klaudiaamm)
Wiking
Kinga moja rodzina siedzi w Oslo dlatego teraz ja i mój chłopak zdecydowaliśmy się tam jechać.
Jedziemy głównie w celach zarobkowych dlatego ,że w Polsce ciężko jest o jakąkolwiek lepszą prace ,żeby można było zacząć żyć na własną rękę bez pomocy rodziców. Przy okazji pracując w Oslo chciałam iść na jakieś zaoczne studia , ponieważ będę tylko p technikum ,ale na razie widzę ,że takiej opcji nie ma ,dlatego muszę wszytsko dokładnie jeszcze przemyśleć co i jak dalej z moją edukacją
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(kinia30)
Wiking
Klaudia czyli dobrze ci doradziłam z tą pracą , a marzenia cóż kiedyś wszyscy je mieliśmy,
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Marzenia trzeba caly czas realizowac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(kinia30)
Wiking
Ej karolek nie badz głupio mądry tu większośc ma mgr. przed nazwiskiem i po h........... to komu jak większosc fizycznie zapiernicza
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
kinia30 napisał:
Ej karolek nie badz głupio mądry tu większośc ma mgr. przed nazwiskiem i po h........... to komu jak większosc fizycznie zapiernicza
Ej, Kinia to jestem w mniejszosci. Magister, magistrowi nie jest rowny...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(kinia30)
Wiking
masz nie masz czy to ważne Karolku ważne jakim się jest człowiekiem czyż nie mam racji
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
kinia30 napisał:
masz nie masz czy to ważne Karolku ważne jakim się jest człowiekiem czyż nie mam racji

W rzeczy samej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
Klaudia eM
(klaudiaamm)
Wiking
Z Kingą się zgodzę w 100%. Choćbyś nie wiem jaki był wykształcony w Polsce czeka cię praca w McDonald's co najwyżej. a W Norwegii nawet przy sprzątaniu jesteś w stanie sobie zapewnić stabilność finansową i śmiało żyć na własną rękę. Co do marzeń ,owszem marzyć można i dążyć aby się spełniały ,ale czasem po prostu się nie da.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok