Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Praca. - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Beata Anna Pawlak
(BeataAnnaPawlak)
Wiking
Witam. Poszukuję pracy w Trondheim. Nie znam języka, nie posiadam prawa jazdy. Proszę o jakie kolwiek informacje w znalezieniu pracy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
BeataAnnaPawlak napisał:
Witam. Poszukuję pracy w Trondheim. Nie znam języka, nie posiadam prawa jazdy. Proszę o jakie kolwiek informacje w znalezieniu pracy.
Tutaj poszukaj, kontakty do pracodawcy firmy znajdziesz wewnątrz ogłoszenia: www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace/strona1.html?order=dn

Praca w Norwegii Praca w Norwegii na różnych stanowiskach www.mojanorwegia.pl
Zgłoś wpis
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
KasiaKacz napisał:
BeataAnnaPawlak napisał:
Witam. Poszukuję pracy w Trondheim. Nie znam języka, nie posiadam prawa jazdy. Proszę o jakie kolwiek informacje w znalezieniu pracy.
Tutaj: www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace/strona1.html?order=dn
Dlaczego ten temat nie został skasowany tak samo jak moja prośba o pracę !? tylko nadal jest na stronie. i na dodatek dostał jeszcze odpowiedź z administracji.
Czyżby podwójne standardy?

Jak można wymuszać od szukających pracy, opłaty za ogłoszenie !!! w osobnym dziale.
Kto tam zagląda?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
KasiaKacz napisał:
BeataAnnaPawlak napisał:
Witam. Poszukuję pracy w Trondheim. Nie znam języka, nie posiadam prawa jazdy. Proszę o jakie kolwiek informacje w znalezieniu pracy.
Tutaj: www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace/strona1.html?order=dn
Totalne CHAMSTWO i forumowy mobbing.
Zamiast uczciwie odpowiedzieć na stawiany zarzut najłatwiej jest zamieść sprawę pod dywan likwidując problematycznego posta z pytaniem.

ŻENADA !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Jeszcze raz administracja zlikwiduje mój temat , odpowiedź lub posta a całą sprawę opiszę na Facebooku !.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok